Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

cau, nevim jestli jste to zaregistrovali ale udajne vysel patch, ktery by mel upravovat goly hlavou, technicke strely a dalsi bugy...nevite jak tento patch nainstalovat ? mam RGH...predem dekuji za odpoved
to mas na ty hre v freestaylu jestli jedes přes nej mam za to ze das Y a pak download TUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim nekoho jestli je mozne nejak rozjed Fifu 14 na xboxu arcade jasper s Flash 2.0 a dash 16202 a jestli by se nasel nekdo kdo by mi hru vypalil tak aby mi sla jeste na flash 2.0 nemam vypalovacku ihas a nechce se mi posilat zas xbox na flash 3.0 kdyby se tu nekdo z vas nasel kdo by mi to vypalil a poslal na dobirku byl bych moc rad na cene bychom se samozdrejme domluvili dekuji vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že FIFA13 to měla, jsem si skoro i jistej, byla to nějaká kombinace zadních tlačítek .... mrknu se

EDIT: na FIFA14 jsem nic nenašel..ale v 13ce to šlo že jsi zmáčkl všechny 4 zadní tlačítka, pak to doma vyzkouším, jestli to funguje aj tu

EDIT: tak včera vyzkoušeno a všechny 4 zadní nefungují...tak že asi simulovat fakt nejde ...

Upraveno uživatelem Tommy33
doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to hraju s kámošem ve dvou na profesionála. Na poloprofesionála jsme vyhravali třeba 3:0 na profika třeba mame 4 strely za celej zapas a nic.. tak sem trosku poupravil herni nastaveni třeba aby cpu taky ztracel balony atd aby se hra vyrovnala ... a tada hratelnost dobra a dokonce to vypada jako fotbal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu