Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zdarec mohl by mi někdo popsat v jakým programu a jaký nastavení použil na vypálení? fifi? vypálil jsme to už v clonecd imgburn ale furt mi to píše the disc is unreadable díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdarec mohl by mi někdo popsat v jakým programu a jaký nastavení použil na vypálení? fifi? vypálil jsme to už v clonecd imgburn ale furt mi to píše the disc is unreadable díky za odpověď

Čauves, tak už se mi povedlo konečně vypálit funkční FIFU. Měl jsem stejný problém...psalo mi to pořád disc is unreadable. Řešením bylo koupit média Verbatim DVD+R DL Double Layer - Printable + samozřejmě splnit návod na vypalování XGD3 her, který tu je. Doporučoval to už někdo někde v diskuzi, tak jsem je zkusil a u mě to zafungovalo. Asi je kvalita médií ještě o něco vyšší než u klasických médií Verbatim. Snad to půjde i ostatním. HODNĚ ŠTĚSTÍ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych radu - mam nejakou CZ verzi, ale nejde samozrejme overit, overenou mam pouze ENG (kterou hraju). Chtel bych ale CZ.. je nebezpecny to vypalit bez overeni? Diky

v cestine je to pekne trapne komentar je bez diskuze strasny.. pokud ti jde jen o menu vykasli se na to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jeden takovej rychlej dotaz - včera jsem si založil Be a manager, docela pěkný...Ale mám zásadní problém při kupování hráčů - řadí se jenom podle věku, není tam žádná jiná možnost - třeba overall? Nebo to nějak souvisí s tou novinkou ohledně scautingu? Díky předem za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak udržet morálku hráčů?

Mám nějakých 30 hráčů v režimu kariéry a i když je střídám a měním plus hraji jak tak dvě vítěztví jednu prohru tak morálka stále klesá...

Jak je tedy možné že má chealsy třeba 40 hráčů nikdy sem nezažil že by tam byl někdo nespokojený.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zjistím jaké mám ve hře TU stáhnul jsem přes fsd aktivoval ale zdá se mi že to hra nevzala. Stáva se mi to aji v COD tam to poznám v system linku že se TU neaktivovalo ale tady nevím:(

STim mam take problem asi to jen tak poznat nejde.. me by zase zajimalo kdyz naistaluju TU jestli musim rozject novou karieru nebo zda se pack aktivuje i v rozjete kariere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím Vás je ve FIFA 14 nějaký LEADERBOARD pro online hraní? Prostě nějaká statistika jak jsem na tom. Naposledy jsem hrál FIFU 12 a tam bylo postupování po úrovních apod.. Ve 14 umím spustit jen HEAD TO HEAD a nic jiného...taková nuda...

co třeba "sezona" tu hraju online , mužem ju hrát aj s kolegou co sedí vedle tebe...nebo já hraju furt FUT ... ale ten online lobby tam už není... bavili jsme se o tom v XboxOne přichází s jedním týpkem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Zdravím chci hrát f14 se synem proti sobě jak hrat aby jsme byli oba přihlášený a ne jen jeden, aby se nám výsledky zapisovali oboum a ne jen jednomu. Nebo musíme mít xbox live, ale to je blbost když oba hrajem na jedný konzoli? Díky

X360 bo Xone? chcete normálně hrát exibici proti sobě? neýdá se mi že by nějak šli připojovat profily, vím že se dá přidat host při online sezoně a mužete hrát s někým 2vs 1-2 funkcí přidat hosta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X360 bo Xone? chcete normálně hrát exibici proti sobě? neýdá se mi že by nějak šli připojovat profily, vím že se dá přidat host při online sezoně a mužete hrát s někým 2vs 1-2 funkcí přidat hosta...

X360 ano třeba normálně exhibici. Jak je to stou funkcí přidat hosta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X360 ano třeba normálně exhibici. Jak je to stou funkcí přidat hosta?

ta funguje jenom při "online sezona" kde si vyberu tým atd...a pak přes Y je fuknce přidat hosta... a tam mužeš dát XboxLive Guest a nebo právě tvuj XL account co máš vytvořenej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu