Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

proč mi nejdou hry XGD3 ?


vita97

Recommended Posts

Zkoušel jsi hry po vypálení projet v Kprobe na chyby? Mám s tím teď taky problémy, nevím čím to je, vypaloval jsem FIFU první mi ji xbox ani nenačetl , v Kprobe děsné výsledky, vypálil jsem jí podruhé úplně stejně a vše OK i Kprobe celkem ucházející, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
vypaluj imgburn a ihaskou se pálí rychlostí 4x

Ne tak docela, pokud má Verbatim MKM-001, pak se má pálit rychlostí 2.4x, pokud má MKM-003 (i můj případ), může pálit rychlostí 4x. Obecně ale platí, že čím pomaleji, tím lépe, takže by těch tvých 2x vadit nemělo. Mimochodem, pálíš na Verbatimy? Nepálíš na nějaká jiná DVD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekontroluji... Ale nejdřív jsem vypálil 30 her z toho 15 je s XGD 3 ... nešla ani jedna... ale s XGD 2 všechny... to není náhoda ... Není problém ve flashi ? Všechny jsou vypáleny stejně... U kámoše na xku jedou... takže nejsou špatně vypálený ... A když mi jich cca 20 šlo... tak to nevypaluje špatně... nebo je nějaký zásádní rozdíl mezi vypalování s XGD2 a 3 ? Program jsem jiný než CloneCD nezkoušel... Protože mi všechny hry fungovali naprosto perfektně ... až na ty přes 8 GB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nekontroluji. V tom je ale naprosto zásadní problém - VŠECHNY hry MUSÍŠ před vypálením přes ABGX zkontrolovat, u XGD3 her to platí dvojnásob, jinak ti budou dělat to, co ti dělají.

Mimochodem, doufám, že si s těma hrama nechodil na Live, jinak by sis koledoval o téměř okamžitý flag či ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Přečti si znova a pořádně můj předchozí příspěvek. Navíc není tak těžké si ten červený text dát do překladače.

Buďto jsi to špatně vypálil (nevypaloval jsi pomocí upravené iHasky, vzhledem k tomu, že je hra XGD3), nebo jsi měl poškozený obraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu