Jump to content

proč mi nejdou hry XGD3 ?

vita97
 Share

Recommended Posts

• Junior Moderators
vypaluj imgburn a ihaskou se pálí rychlostí 4x

Ne tak docela, pokud má Verbatim MKM-001, pak se má pálit rychlostí 2.4x, pokud má MKM-003 (i můj případ), může pálit rychlostí 4x. Obecně ale platí, že čím pomaleji, tím lépe, takže by těch tvých 2x vadit nemělo. Mimochodem, pálíš na Verbatimy? Nepálíš na nějaká jiná DVD?

Nekontroluji... Ale nejdřív jsem vypálil 30 her z toho 15 je s XGD 3 ... nešla ani jedna... ale s XGD 2 všechny... to není náhoda ... Není problém ve flashi ? Všechny jsou vypáleny stejně... U kámoše na xku jedou... takže nejsou špatně vypálený ... A když mi jich cca 20 šlo... tak to nevypaluje špatně... nebo je nějaký zásádní rozdíl mezi vypalování s XGD2 a 3 ? Program jsem jiný než CloneCD nezkoušel... Protože mi všechny hry fungovali naprosto perfektně ... až na ty přes 8 GB...

• Junior Moderators

Nekontroluji. V tom je ale naprosto zásadní problém - VŠECHNY hry MUSÍŠ před vypálením přes ABGX zkontrolovat, u XGD3 her to platí dvojnásob, jinak ti budou dělat to, co ti dělají.

Mimochodem, doufám, že si s těma hrama nechodil na Live, jinak by sis koledoval o téměř okamžitý flag či ban.

• Junior Moderators

Přečti si znova a pořádně můj předchozí příspěvek. Navíc není tak těžké si ten červený text dát do překladače.

Buďto jsi to špatně vypálil (nevypaloval jsi pomocí upravené iHasky, vzhledem k tomu, že je hra XGD3), nebo jsi měl poškozený obraz.