Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E3 ODE Pro


Anubis1

Recommended Posts

vim ze cobra ma usb normal uz vzadu ale u E3 od kad si ho natah nebo pretach z prednich?

To tam dela, protože odstraňuje jinou součástku. Ten plech, co je nad základní deskou. Tak aby to tam nelítalo. Toho si nevšímej. Říkal jsem si, že pro inspiraci bych vám tu mohl nahrát pár fotek ze svojeho supeslima. Mám vyvedené jedno usb navíc dozadu a to je zároveň i dongle pro e3 ode. Přední dvě usb jsou plně funkční. Ta perforace u chladiče je tam kvůli chlazení PCB. Už se mi jedno usmažilo. Holt e3 používá čipy céčkové kvality. Pod tou perforací je větrák z ntb, napojený napřímo na tne druhý větrák. Všem doporučuju vymyslet taky nějaké chlazení. Pokud to chcete používat delší dobu. Hoši na E3 fóru to montovali úplně mimo ps3 a nasazovali na to chladiče chipsetu.

[ATTACH=CONFIG]24171[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24172[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24173[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24174[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24175[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24176[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24177[/ATTACH]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní usb jsem natáhl z druhého předního. Je to zapojené skrz USB HUB, který je napájený přímo z 5v výstupu zdroje ps3. Na obrázcích to bohužel vidět není, ale na netu se to zapojení dá najít. Všechny usb jsou funkční. Pokud ale mám na zadním portu připojený disk s hrami, tak se mi moc nevyplatí zapojovat něco náročnějšího do druhého usb, jelikož to krade přenosovou rychlost tomu disku a výsledek je, že se déle načítají hry a semtam se škubne obraz při ukázce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu