Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 4 /Původem z USA a je kradený/


Jakub Hrušovský

Otázka

Zdravím,

mám takový problém s iPhonem 4.

Podle IMEI mě kamarád říkal, že je ukradený.

Telefon je původem z USA. Je zablokovaný na CZ operátora a není aktivovaný. Mohl by jste mi někdo podrobně popsat, co musím udělat,

popřípadě by jste mi s tím klidně mohli pomoct. Byl bych moc vděčný

Je tam iOS 7.0.2 a IMEI je 01 326500 298787 7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Potrebuju jen odkazy a page rank, nejedna se o zadnej spam ale seo optimalizaci (odkazy). Naopak si nic nevymyslim a nepouzivam zadne roboty, nekradu, nekupuju emaily. Co ma byt jako podvodne? Online prodej? Jak jinak chces prinest traffic na web. Clovek ma nejake zakony a prava na ochranu. Pokud jde o warez tak je snad videt ze na apple unlock nema jediny odkaz s warez cokoliv spolecnyho). Byl jsem regulernim clenem iphonefora s realnymi a prinosnymi prispevky, stejne jako tady, nezakladam zadne fake ucty (viz. me prispevky), vystupuju za sebe.

Upraveno uživatelem _beriii_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím si, že ak by si to napísal rovno takto, ako to je, vzbudil by si o dosť vyššiu dôveru. Na iPhone fóre ťa nezablokovali kvôli cenzúre/obsahu tvojich linkov, ale preto, že reklamu si najprv musíš dohodnúť s majiteľom = Julek. Takto napr. rozbehol unlock stránku užívateľ "dalzap". ;) Každopádne veľa štastia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to by me zajimalo kde jsi na to prisel a docela rad bych to i videl jak odblokujes iphone 4 s ios 6 nebo 7 pomoci rsimky.

A proc mate primo na tech strankach toto: "Nejnovější verze odblokovací SIM karty pro iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C

s podporou iOS 7." - zapomneli jste se zminit ze se tim da odblokovat i 4ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu