Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wrc 4


Speca

Recommended Posts

Pro mě byla nejlepší rally na PS2 WRC Rally Evolved,toho jsem se nahrál nezkutečně od té doby lepší rally jsem nehrál.

Subaru tam budou ,WRC 4 je licencovaný produkt, takže si můžete vybrat svého oblíbeného řidiče i vozidlo z oficiálních žebříčků roku 2013 ze třídy WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior Academy [h=1][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s bekuldem, tyhle current gen WRC hry za nic nestojí, od jedničky minimum změn a updatovaný licence mi fakt nestačí abych pomalu každej půlrok kupoval novej díl. Čtyřku jsem sice nehrál ale ani to demo neplánuju stahovat, akorát mi to za*ere místo na disku jako do teď se všema třema, předchozíma dílama. Na PS3 mi už přijde reálnější rally v Gran Turismu 5 a ktomu je tam to rally bráno jen tak okrajově, jako doplněk pro okruhový závody :/ SHAME ON YOU BIGBEN INTERACTIVE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak hru již mám a už jsem něco málo odjezdil menší hodnocení + a -

+ Aktuální auta

Multiplayer akorát bych možná zvážil zkrácení čekání a výběr auta

Třídy JWRC,WRC (2,3)

Jednoduché menu

Zvuky aut nakonec celkem odpovídají realitě(doporučuji kouknout na On Board v reálu)

Nemá Online Pass což je skvělí

Kariéra - postupně pojede šampionáty všech tříd

- Papírové reklamy jsou neprůjezdné

Delší načítání než by se mi líbilo

Tratě jsou v podstatě 2-3 na jeden stát ,protože se pak různě propojují a vznikne jich 6,nejvíce mě štve že v každém Stage je mnoho vracáku nezkutečně snimi plítvají měly by se zamyslet nad vytvářením tratě.

Grafika žádná sláva na to že jde o tak novou hru

Hrál jsem demo wrc 3 a v této wrc 4 jsou ty tratě uplně stejné tudíš Wrc 4 je převlečená Wrc 3 si myslým (co se týká tratí)

Cena nové hry neodpovídá,a to co dostanete za obsah ,bych si za plnou cenu nekoupil,okolo 600 korun za novou hru by se dalo uvažovat.

Hra je velice jednoduchá furt vyhrávám (umělá inteligence)

Na Rally strašně široká trat v některých státech

Až příliš jednoduchá Platina

Postupně budu připisovat + a -.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu