Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zly Gameboot a oprava bez custom FW


myschoo

Otázka

Ok il list it step by step:

1: Turn on your psp and have pspset already on your memory card.

2: Go to your memory stick apps and highlight pspset.

3: Hold down the brightscreen button and the screen should go black. Right when it goes black press x and pspset should be starting. DO NOT LET GO OFF THE BRIGHTSCREEN BUTTON WHEN U PRESS X.

4: After you have pressed x wait 2-3 seconds and let go of the brightscreen button and quickly press it again to turn on the screen.

5: Pspset should now be started or will start shortly and fade into the app without going into gameboot. (<-- this depends how long you hold the brightscreen button) and you will be able to restore your default gameboot with it.

NOTE: The brightscreen button is located near select, start, and the sound note. THIS WORKS 100% IVE DONE IT MYSELF KEEP TRYING IF YOU FAIL THE FIRST TIME

Prednedavnom sme tu mali par pripadov vsakze? a riesenie je celkom proste!!!!!!!!!!!!! :D

Pre menej chapavych:

1. Menu pojdete do MS a navolite si aplikaciu ktorou chcete zmeni intro ALE NESTLACTE (X) !

2. Vypnite obrazovku tym tlacitkom vedla napisu PSP

3. STlacte (X) a pockajte par sekund kym prebehne gameboot intro

4. Zpanite obrazovku

5. Hura ste v aplikacii tak sup sup zmente to intro!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ale ve skutečnosti si myslim že je to docela nelogické a že takováhle sračka to nevyřeší vždyt je jedno jestli máš vyplej nebo zaplej display ne? pořád tam najíždí to logo ! nevim ...chtělo by to vyskoušet v praxy kámoš zítra dostane psp z opravy a pujde ho vyměnit a tu závadu tam ještě bude mýt tak jsem zvědavej jestli to pujde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a to uz ti nedaj new PSP??

v sony ne... od tamtud mi zavolali, ze je to nespravitelna zavada a daji mi nejakej paper, na zaklade kteryho mi prodejce bude muset vratit bud penize, nebo mi daji new psp a nebo si budu moct vybrat cokoli jinyho ze sortimentu prodejce v puvodni cene psp 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu