Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Změna jména - půjde poté vytvořit účet?


xUltimate

Otázka

Dobrý večer,

měl bych dotaz. Mám svůj účet na Xbox Live (cca 3-4 roky starý - zabanovaný). Mám tam jistou přezdívku, řekněme MartinCZ. Chtěl bych si koupit nyní Xbox nový. Rád bych tuto přezdívku používal, ovšem o zabanovaný účet nestojím. Napadla mě jedna možnost, jak by to celé šlo obejít. Zajímá mě Váš názor.

Přihlásil bych se na zabanovaný účet MartinCZ, kde bych jméno změnil řekněme na Martin123 (samozřejmě za poplatek). Poté bych si založil účet úplně nový. A teď se naskytuje ona otázka. Půjde použít jméno MartinCZ? Nebo si Microsoft filtruje již jednou registrovaná jména/popřípadě zabanovaná (i když následně změněna na jiné) a nedovolí tedy jméno MartinCZ registrovat?

Doufám, že jste pochopili mou myšlenku.

Děkuji za Vaše názory.

Krek

Upraveno uživatelem K[r]3K^
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud si dobře vzpomínám, před pár lety jsem podobnou věc zkoušel (stejná věc s tím rozdílem, že můj první účet nebyl zabanovaný) a nepomohlo to - na novém účtě mi to hlásilo, že už se nick používá.

Samozřejmě jak říkám - bylo to kdysi a je možné, že už to teď neplatí, nebo taky, že si nevzpomínám dobře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud to nešlo dříve, troufám si říci, že to nepůjde ani nyní. Ale děkuji za názor. :)

EDIT: U PS4 bude předpokládám také ten samý PlayStation Network. = že když mám účet nyní na PS3 a chtěl bych si udělat nový se stejným jménem na PS4, tak to nepůjde.

Upraveno uživatelem K[r]3K^
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu