Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Rivals


Anubis1

Recommended Posts

S tím jízdním modelem to snad ani nemůžou myslet vážně, to je jako pro 6-leté děti, lepší už bylo hot pursuit. Samozřejmě jak už několikrát bylo napsáno, hru nemám právo kritizovat, protože jsem si ji nekoupil, ale nedokážu si představit , že za tohle někdo dá 1200kč a potom zjistí jaký je to brak. Další varianta je vyzkoušet si demoverzi, pokud nějaká je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, teď už to tolik neletí, ale když už vzkřísili názvy jako Hot Pursuit nebo Most Wanted, tak ještě jeden Underground by je snad nezabil...podle mě by měli velký úspěch, pokud by to teda nějak zásadně nepo.... :)

EDIT: Třeba filmová série Rychle a zběsile se taky pořád natáčí a má úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký na to máte názor? Grafika je slušná, ale podle mě je to nejhorší díl NFS který je...

neboj, jen do te doby nez vyjde dalsi dil :)

Ano, teď už to tolik neletí, ale když už vzkřísili názvy jako Hot Pursuit nebo Most Wanted, tak ještě jeden Underground by je snad nezabil...podle mě by měli velký úspěch, pokud by to teda nějak zásadně nepo.... :)

EDIT: Třeba filmová série Rychle a zběsile se taky pořád natáčí a má úspěch.

uspech RaZ je ale v tom, ze menej koncept celyho filmu, dle meho byl nejlepsi 1. dil, za coz se asi podepise hodne lidi. Nicmene tvurci a ani studio ci recenzenti se nikdy netajili tim, ze jednicka je naopak velmi nudny dil serie a napr. dnes jiz nema co nabidnout. Takze radsi nechavaji po dalnicich jezdit tanky, ocelove trezory, jezdi se na letistich dlouhych z parize do brna atp...

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je pravda že z RaZ se stal pomalu ale jistě klasický akční film, kde se objeví sem tam nějaká auta. :) Já jsem jenom čekal, že když minule oživili Most Wanted, tak že to bude takovej nějakej návrat, ale bylo to těžký zklamání (kdyby se to alespoň jmenovalo Burnout)...jinak z Rivals jsem viděl pár videí na youtube a přišlo mi to celkem ok, ale ještě jsem to nevyzkoušel, takže nemůžu posuzovat...každopádně podle recenzí si nevede vůbec špatně, dokonce i anglickej eurogamer mu dal 9/10, tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, teď už to tolik neletí, ale když už vzkřísili názvy jako Hot Pursuit nebo Most Wanted, tak ještě jeden Underground by je snad nezabil...podle mě by měli velký úspěch, pokud by to teda nějak zásadně nepo.... :)

EDIT: Třeba filmová série Rychle a zběsile se taky pořád natáčí a má úspěch.

Rychle a zbesile ma uspech jeno u lidi, kteri nevi jak vypada auto, treba sam radit u automatu, kdyz nema sekvenci je docela blbost a film drzi jenom the rock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychle a zbesile ma uspech jeno u lidi, kteri nevi jak vypada auto, treba sam radit u automatu, kdyz nema sekvenci je docela blbost a film drzi jenom the rock

Tak jasně, že to je pohádka. :) Mě jde spíš o ty NFS a o to, jak jdou pomalu do kopru. Ale jak jsem říkal, Rivals jsem nehrál, třeba mě budou bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to konečně rozjel na RGHčku a zase takovej průser ta hra není. O nějaký realitě ve hře, fyzice a tak moc řeč být ale nemůže, to je pravda. Ale jako arkádový, svižný závody to je docela zábava. Možná že kdybych si to koupil , tak bych byl víc nasranej, to je pravda.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Já mám problém s tím,že se mi hra sekne,když mám spustit závod, respektivě hned tutoriál. HD textury mám vyextrahované, jen mi nejde spustit závod a nevím co s tím. Mám XBOX 360 s 4GB RGH Zkoušel jsem to i na interním disku (externí disk přenastavený jako interní) a pořád to samé

Upraveno uživatelem lycka89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu