Jump to content

Need For Speed Rivals

Anubis1
 Share

Recommended Posts

Nemám kde vyzkoušet, ale teoreticky nevidím problém - máš HD textury tj soubor 454109C600000000 nahraný na interní 4GB paměťové jednotce ve složce Content/16x0/454109C6/00000002 ? Má to jen cca 1.5GB takže se normálně vejde.

Vyzkoušet to můžu ale podle mě už EA nepůjdou přes exterák

Tak vyzkoušeno a bez uspěchu..takže jdu dát inzerát na svůj xbox360

Edited by rico4

HRU jsem rozbalil..vznikl ISO.. TEN JSEM PRES EXICO A HORIZONT VYTAHL CONTENT a nahral na xbox pres upraveny flash..- na 4 gb disk- system atd.po kopirovani me to napise no items found,,

pote jsem rozbalenou slozku (kde je defaut xex atd nahral na exterak a pri zapnuti hry se me sekne

Edited by Eadger

To je právě asi největší škoda, že u současných NFS jsou pouze supersporty a skoro žádná "normální" auta, jako za dob Unergroundů. Nic proti supersportům, ale ty tunit opravdu nechci. :) Jinak, jak je to s jízdním modelem u Rivals? Už jste to vyzkoušeli? U loňských MW byl podle mě naprosto otřesný a to si většinou zvyknu na všechny, ale tam mě to fakt iritovalo. :)

Porsche tam budet mít na začátku a není se čemu divit EA je vlastníkem elektronické licence Porsche (proto ve Forze 4 ze začátku nebyly Porsche, protože nedostali povolení od EA)... jenže Microsoft je zase vlastníkem elektronické licence Ferrari, takže když se do Forzy 4 potom daly dát Porsche ajko DLC, je jasné že EA na oplátku bude chtít půjčit licenci Ferrari a to se stalo právě u NFS Rivals, kam se Ferrari vrací po X letech... hru jsem ještě nehrál, ale je jasné že tuning a model poškození bude značně omezený, protože žádný výrobce těchto supersportů nechce, aby je lidé viděli na šrot nebo nesmyslně natuningované... každopádně se EA snaží odprostit od série tzv. nepovedených Undergroundů a změnit styl zpět na Hot Pursuit ze staré školy... jde jen o to, jestli to lidé mají chuť ještě kupovat a hrát