Jump to content
  • 0

Dotaz k playstatin plus


c12345
 Share

Question

Zdravím všechny a chtěl bych od Vás radu. K vánocům jsme synátorovi koupili playstation 3 takže samozřejmě ho dostane za měsíc a něco. Prozatím jsem vytvořil přes PC účet, aby se potom s tím nemusel nijak zdržovat, účet je vytvořen a přeskočil jsem /zadání platební karty/ nechci tyto údaje nikdy nikam zadávat, ale přesto bych mu rád ještě koupil k tomu playstationu roční předplatné /kartu (playstaion plus card 365)/ na playstation plus. Chtěl jsem se zeptat na nějaký stručný návod jak se potom to předplatná /karta/ aktivuje a nebude to doufám stejně po mě chtít ty ůdaje o platební kartě?? Konzoly máme poprvé takže pro někoho možná snadná otázka, ale budu rád, když mi po "lopatě" někdo vysvětlí jak se ta předplacená roční karta aktivuje. Díky za odpověď.

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jj díky za odpověd, ale hlava mi to totiž nebere.... jenom z důvodu toho abych si nemusel nikam zadávat platební kartu přeci kupuju roční předplatné (playstation card 365 days) .... ještě počkám zda k tomuto dotazu se někdo vyjádří..... Pokud se, ale dozvím, že stejně budu muset zadat svoji platební kartu vytvoří zde někdo stručný návod jak se to zadává a hlavně po zadání jak se ty údaje smažou. Dílky za odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj a teď už tedy vůbec nerozumím já si přeci kupuju playstation plus kartu (už jí mám zakoupenou v czechcomputer cena 1299 Kč roční předplatné) takže nekupuju playstation plus přes playstation 3 na ps store. To mi chcete tedy říct, že i když mám zakoupenou tu předplacenou kartu tak stejně když ji budu aktivovat tak to po mě bude chtít údaje o platební kartě? Já myslel, že v té krabicoví verzy playstation plus je kód, který jenom zadám a je vymalováno....... takhle by ty karty ztráceli úplně smysl.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy