Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz k playstatin plus


c12345

Otázka

Zdravím všechny a chtěl bych od Vás radu. K vánocům jsme synátorovi koupili playstation 3 takže samozřejmě ho dostane za měsíc a něco. Prozatím jsem vytvořil přes PC účet, aby se potom s tím nemusel nijak zdržovat, účet je vytvořen a přeskočil jsem /zadání platební karty/ nechci tyto údaje nikdy nikam zadávat, ale přesto bych mu rád ještě koupil k tomu playstationu roční předplatné /kartu (playstaion plus card 365)/ na playstation plus. Chtěl jsem se zeptat na nějaký stručný návod jak se potom to předplatná /karta/ aktivuje a nebude to doufám stejně po mě chtít ty ůdaje o platební kartě?? Konzoly máme poprvé takže pro někoho možná snadná otázka, ale budu rád, když mi po "lopatě" někdo vysvětlí jak se ta předplacená roční karta aktivuje. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jj díky za odpověd, ale hlava mi to totiž nebere.... jenom z důvodu toho abych si nemusel nikam zadávat platební kartu přeci kupuju roční předplatné (playstation card 365 days) .... ještě počkám zda k tomuto dotazu se někdo vyjádří..... Pokud se, ale dozvím, že stejně budu muset zadat svoji platební kartu vytvoří zde někdo stručný návod jak se to zadává a hlavně po zadání jak se ty údaje smažou. Dílky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj a teď už tedy vůbec nerozumím já si přeci kupuju playstation plus kartu (už jí mám zakoupenou v czechcomputer cena 1299 Kč roční předplatné) takže nekupuju playstation plus přes playstation 3 na ps store. To mi chcete tedy říct, že i když mám zakoupenou tu předplacenou kartu tak stejně když ji budu aktivovat tak to po mě bude chtít údaje o platební kartě? Já myslel, že v té krabicoví verzy playstation plus je kód, který jenom zadám a je vymalováno....... takhle by ty karty ztráceli úplně smysl.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu