Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak začít s PSP


ladaadam

Recommended Posts

zdravím,můžete poradit úplnému laikovi v PSP,co vše potřebuji,co vše musím udělat,abych mohl hrát hry na PSP,co si stáhnu a připojovat se na wifi umě doma?

Předem děkuji za pomoc.

Moje PSP 3004:verze 6.39-záruka na mé psp mě netrápí , tak vše v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle hledat BTW tutorialy tu jsou na očích

koukal jsem před založením tohoto topiku,ale nevyznám se vtom.Pise se zde o tom,ze kdo ma 6.xx,...tam nemusí,po chvíli si prečtu ,že musi,a že tohle a támhle to :( Zkrátka mi jde hlava kolem,nevyznám se vtom,proto se tak ptám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem před založením tohoto topiku,ale nevyznám se vtom.Pise se zde o tom,ze kdo ma 6.xx,...tam nemusí,po chvíli si prečtu ,že musi,a že tohle a támhle to :( Zkrátka mi jde hlava kolem,nevyznám se vtom,proto se tak ptám
jsem to myslel tak že se máš zeptat v danem tématu a nezakladat nové pak je tu bordel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
zdravím,můžete poradit úplnému laikovi v PSP,co vše potřebuji,co vše musím udělat,abych mohl hrát hry na PSP,co si stáhnu a připojovat se na wifi umě doma?

Předem děkuji za pomoc.

Moje PSP 3004:verze 6.39-záruka na mé psp mě netrápí , tak vše v pohodě

Zdravím, nejdřív si updatuj PSP na poslední oficiální firmware - 6.60 (update najdeš třeba tady). Po updatu jdi na tuto stránku a udělej to, co je hnedka v prvním odstavci (Začíná to "Instalace 6.60 PRO:") a máš hotovo. Každopádně tě upozorňuji, že po každém vypnutí budeš muset zase spustit aplikaci, která CFW aktivuje (ale na zmiňované stránce je vše popsané).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu