Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed IV Black Flag


valis1

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Čeština je plná i v ps4 , ale menu ve hře používá nastavení jazyka z nastavení konzole a ne ze hry tudíž když máte konzoli anglicky jelikož čeština chybí je i ve hře menu anglicky. Již jsem psal na ubisoft ať si tuto chybu opraví moc nedoufám , ale nějaká naděje tu snad je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem absolutně ohromen touto hrou,hrál sem jenom první díl a asi jen dvě hodiny,tohle je jina kava . . . Volnost neuveritelna,delka hry neuveritelna. Akorat mam pribehovy nedostatek,kdyz se mi ted zjevila jakasi forma umele inteligence vtom realnem svete, bude nekdo tak hodny ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M dotaz, když najdu tu mapu na který mám nakresleno kde se nachází poklad, tak tam je prostě jen obrázek....to se mám řídit jen podle obrázků ? Myslel jsem že se mi to vyznaci na mapě

Odesláno z mého HTC One V pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M dotaz, když najdu tu mapu na který mám nakresleno kde se nachází poklad, tak tam je prostě jen obrázek....to se mám řídit jen podle obrázků ? Myslel jsem že se mi to vyznaci na mapě

Odesláno z mého HTC One V pomocí Tapatalk

Máš tam napsaný v závorce i souřadnice toho pokladu. Podle toho se řídíš. Otevřeš na padu mapu a kurzorem najdeš ty souřadnice.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem absolutně ohromen touto hrou,hrál sem jenom první díl a asi jen dvě hodiny,tohle je jina kava . . . Volnost neuveritelna,delka hry neuveritelna. Akorat mam pribehovy nedostatek,kdyz se mi ted zjevila jakasi forma umele inteligence vtom realnem svete, bude nekdo tak hodny ? :D

To si nastuduj z netu, ale neboj, je to nejslabší část celé AC ságy, osobně tomu pozadí z blízké současnosti nevěnuju moc pozornost, protože je to nuda. Mám raději osudy těch historických postav. Mám dojem, že nejlepší rozkvět měl AC v AC2-Revelations.

To pirátství je skvělé, ale k AC sérii se to moc nehodí, protože Edvard není vycvičený Assassin a přesto ty schopnosti má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz ohledne assasina, jestli mate nekdo zkusenosti stim upgradem jak to funguje.chci si koupit AS 4na ps 3na amazonu jako digi cod.a pak chci upgrade na ps4 ale mam strach stoho ze mi to nepujde predelat protoze uz nemam ps3 .

tak doufam ze kdyz dam redeem cod na store pres pc tak se mi to pak na store na ps4 ukaze ,protoze zatim se mi ta moznost nechce ani zobrazit a ono to cely vychazi na 807korun takze me to fakt zajima:)

jedne se o us store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu