Jump to content

teiNy1468627104

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About teiNy1468627104

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, už jsem se ptal v jiném threadu, ale zkusím to i zde. Znovu si kupuji PS4 a zajímá mě, jak je to s PSN účtem registrovaným na jinou zemi. Je výhodnější mít např. účet s Indonéskou národností, kde některé hry i PS Plus vychází levněji? Je možné mít v PS4 více účtů z více zemí? Např. budu mít na PS český a indonéský účet, na českém si koupím BF4 a na indoneském FIFU 16, vychází to tak levněji. Můžu hrát potom obojí? Omlouvám se, pokud klade zbytečně mnoho otázek, ale rád bych se ujistil předem. Rovněž si nejspíš založím účet a koupím nějaké hry ještě před vlastněním PS, aby mi neunikli velikonoční slevy, není v tom nějaký problém. Děkuji za každou odpověď
 2. Ahoj, moje otázka se trochu váže k předchozí odpovědi. Znovu si kupuji PS4 a zajímá mě, jak je to s PSN účtem registrovaným na jinou zemi. Je výhodnější mít např. účet s Indonéskou národností, kde některé hry i PS Plus vychází levněji? Je možné mít v PS4 více účtů z více zemí? Např. budu mít na PS český a indonéský účet, na českém si koupím BF4 a na indoneském FIFU 16, vychází to tak levněji. Můžu hrát potom obojí? Omlouvám se, pokud klade zbytečně mnoho otázek, ale rád bych se ujistil předem. Rovněž si nejspíš založím účet a koupím nějaké hry ještě před vlastněním PS, aby mi neunikli velikonoční slevy, není v tom nějaký problém. Děkuji za každou odpověď :)
 3. teiNy1468627104

  Fifa 14

  FUT už mě tak nějak přestal bavit, v sezónách jsem vyhrál 1. divizi, tak jsem začal hrát PRO kluby. Jelikož v Drop-In zápasech je 50% ♥♥♥♥♥ů (hlavně brankáři, kteří si kopou vlastní góly, nebo kopou míče na roh), tak jsem se rozhodl založit vlastní klub. Kdokoliv byste se chtěl přidat, přidejte si mě do přátel a napište mi: delarosa4313
 4. Jo, chápu to, ale teď to vyjde dráž. Upgrade stojí 10 dolarů a Assassin na PS3 stojí 43 dolarů. Na PS4 se dá koupit za 50 dolarů. Když si ho zaplatím na Amazonu, tak mi příjde do pár minut kód na email?
 5. Tak to bych i ty titulky oželel. Kde se dá sehnat za těch 7 až 8 stovek?
 6. Tak to je fakt škoda. Koukal jsem teď na Amazon a tam ho mají v akci za 1 000 Kč a v Česku se dá nejlevněji sehnat za 1 400 Kč. Ale ty titulky by mi tam chyběly.
 7. Když si koupím Assassina z US storu bude obsahovat české titulky?
 8. Už taky pár dní pařím, jestli hrajete FIFU určitě si mě přidejte ;) ID: delarosa4313 Hry: FIFA 14, AC Black Flag, F2P a PS+ hry
 9. Koupil jsem si FIFU 14 na US účet na mém PS4, ale nemůžu jí spustit na mém českém účtu. Jde nějak udělat, abych jí mohl hrát na svém CZ účtu?
 10. To psali už 18.1. a když jsem byl u nich na obchodě, tak žádný prodavač tam o ničem nevěděl..
 11. Z Xzone mi psali, že bude k dostání až 22.1, tak jsem jim objednávku zrušil a zítra si zajedu koupit PS4 do Electroworldu
 12. teiNy1468627104

  Fifa 14

  Ano jde to, když dáš sezónu 1 na 1, tak pomocí trojúhelníku přidáš svého kolegu, se kterým chceš hrát :) Jak je to s upgradem FIFY 14 z PS3 na PS4? Playstation 4 ještě nemám (bude až v půlce ledna), ale rád bych věděl, jestli musím kupovat komplet novou FIFU 14 na PS4, nebo můžu za nějaký ten poplatek dostat digitální kopii hry..
 13. Můžu se ještě přidat do nějaké crew? Off-line jsem dohrál a On-line začínám (level 7)
 14. Tak problém vyřešen, musel sem v internetovém bankovnictví povolit platby přes internet, hloupá chyba, každopádně díky za pomoc :)
 15. Kartu mám od poštovní spořitelny (ERA). Osobní údaje jsem vyplnil ty z generátoru, který zde někdo zveřejnil. Vlastní údaje mám jenom u emailu a samozřejmě karty.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy