Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde koupit?


Knabo

Otázka

Ahoj všichni. Brácha se rozhodl koupit si 3DS a nechce XL...díval jsem se na pár shopů a nikde už nemají... JRC mi napsalo, že už nenaskladní a teď jsem psal na czc.cz a do herni-svet.cz Nevíte, kde ještě sehnat 3DS? Sháním nejlépe Cosmos Black s cenou do 4 000...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No to se dneska rozhodl celkem pozde.. :) tak cca pred 14 dny bylo klasicke 3ds jeste k mani napr. na alze. Muzes taky zkusit prozkoumat eshopy po Vanocich, mozna se jich tam par vrati a budou zlevnene "zanovni".

Taky jsem vahal, ale jsem moc rad, ze jsem sel do XL.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No to se dneska rozhodl celkem pozde.. :) tak cca pred 14 dny bylo klasicke 3ds jeste k mani napr. na alze. Muzes taky zkusit prozkoumat eshopy po Vanocich, mozna se jich tam par vrati a budou zlevnene "zanovni".

Taky jsem vahal, ale jsem moc rad, ze jsem sel do XL.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Mno, nejdřív chtěl kupovat v Rakousku, ale jak se zvedla cena eura, tak se rozhodl pro ČR :D

EDIT: A XL kupovat nechce, protože je prý až moc velké do kapsy a taky jsem mu koupil už jako dárek k Vánocům obal na NDS3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže mě odpověděli na czc.cz

Vážený zákazníku,

došlo ke změně dostupnosti u Vámi sledovaného produktu Nintendo 3DS, Cosmos Black.

[TABLE]

[TR]

[TD=align: right]Změna z:[/TD]

[TD] zjišťujeme[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]na:[/TD]

[TD] přibližné dodání 14.2.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Takže celkem pozdě :D

EDIT:

Mno tak si čtu komentáře a co bych se nedivil...

Luke29

Zdravím, bude tato varianta ještě někdy dostupná? Díval jsem se i do jiných e-shopů a ve všech je nedostupná, vyrábí se vůbec ještě?

Petr Fišer - CZC

Dobrý den,

podle informací na webu dodavatele již není k prodeji, takže bych očekával, že k dispozici už nebude a bude stažena z nabídky.

Taakže asi už jen bazar...

Upraveno uživatelem Knabo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak právě mají na czc.cz poslední bílý kus :D za 3990 :) Zeptám se bráchy ;)

EDIT:

Tak ještě asi budou mít tady: http://www.film-game.cz/hry/3ds/hw-konzole-nintendo-3ds-cosmos-black,0010003.html

ale to teda nevím nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu