Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

v čem naformátovat hdd


mirekd

Otázka

ahoj.zakoupil jsem si 1tb. ext hdd protože mám již 500gb plnej.taknějak jsem ale pozapoměl jak ho naformátovat.Vpc se mi po připojení objeví jako disk.kliknu pravým tlačítek a mám tam volbu ntfs a exfat.ne exfat to asi být nemůže že????poradte prosím nějakej program kterej používáte.děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj.tak se mi nedaří a nedaří.zkusím se co možná nejstručněji popsat problém.Hdd jsem naformátoval programem který jste mi doporučili v popisu nahoře.Je to na fat 32.tady je odkaz na můj ext.disk http://interlink.tsbohemia.cz/transcend-storejet-25h3p-anti-shock-1tb_d131460.html na novém disku jsem vyvořil složku games a nakopčil 3 hry na zkoušku.když zapnu xko tak mi hdd vidí.nahoře mám uvedenou celkovou kapacitu plus volnou cojž je v pořádku.Pak jsem nastavil cestu k otvírání her.v poho tam najdu usb/games a uložím(hry tam vidím).když ale xko restnu a najedu do xbox 360 hry tak tam žádný nemám.ani ty zelený obaly.prostě nic. a ted by mě zajímalo čím to může bejt.Když tam dám ten původní hdd tak mi vše naběhne i s obaly.poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu