Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Homebrew loader pro PSP fw 2.01, 2.50 a možná 2.60


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

nechcete někdo napsat seznam jaké aplikace vám na tom eloaderu fungují? Mě zatím jede jenom Snes emulator a ještě jsem zkoušel quaka 2 - ten mi nešel :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Guest Anonymous

prečetl sem tuhle sekci o homebrew a z ty vaší mluvi sem nic nepochopil asi sem pres tohle dement, tak kdyz si budu chtit zahrat nakou iso hru musim si koupit GTA ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prečetl sem tuhle sekci o homebrew a z ty vaší mluvi sem nic nepochopil asi sem pres tohle dement, tak kdyz si budu chtit zahrat nakou iso hru musim si koupit GTA ?
zatím iso hry na 2.01+ nejdou hrát....

teď je k mání eLoader, s kterým načteš už hodně homebrew(ale iso ne)...a abys spustil eLoader musíš mít UMD GTA: LCS...

a jestli někdy pudou hrát isa na 2.01+, tak myslím, že přes tenhle loader(žádnej jinej zatím totiž není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prečetl sem tuhle sekci o homebrew a z ty vaší mluvi sem nic nepochopil asi sem pres tohle dement, tak kdyz si budu chtit zahrat nakou iso hru musim si koupit GTA ?
zatím iso hry na 2.01+ nejdou hrát....

teď je k mání eLoader, s kterým načteš už hodně homebrew(ale iso ne)...a abys spustil eLoader musíš mít UMD GTA: LCS...

a jestli někdy pudou hrát isa na 2.01+, tak myslím, že přes tenhle loader(žádnej jinej zatím totiž není)

Ja sem taky asi na tohle dement... nemate nekdo navod na ten eLoader pro dementajako ja? Me to vubec nak neslo

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Me to take nejak nejde vse se nainstaluje do psp spustim load na gta loadres se spusti vyhleda hombrew ja nejaky spujtim a psp se kousne a nebo se jednoduse vypne nevite co s tim a to tam mam jen ty hombrew co jedou na 2.01+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

lidi to je vše samozřejmě super, ale já mám takový problém. Mám 98win. a ty jak je známo nekomunikují s PSP a ja už strávil takovího času s hledání těchto ovladačů. prosím vás poraďte kde je najdu. předem dík za pomoc. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi to je vše samozřejmě super, ale já mám takový problém. Mám 98win. a ty jak je známo nekomunikují s PSP a ja už strávil takovího času s hledání těchto ovladačů. prosím vás poraďte kde je najdu. předem dík za pomoc. :(

http://www.psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=1047 je to v ton textu pod tim cervenym nejdřív,mel by to bejt ten ovladac :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu