Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4 vs COD: GHOSTS (Multiplayer)


necross

Recommended Posts

V ghostech je multak totalne ♥♥♥♥♥ni..kazdej vsude kempi a jediny jak nekoho nekdo zabije je do zad nebo ze se respawnes a zase za tebou nekdo lezi..proste trapnost totalni...ale zase ten mod s ufounama je dobrej..coop se 4hracema proti ufounum prochazis mapou, super, singl lepsi cod..jinak asi bf4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně to někdo trochu rozvedl. Takové odpovědi jednou větou ve smyslo "BF je lepší" sou tak trochu k ničemu. Nikomu nic nepoví. Chce to rozvést proč....

Taky se právě rozhoduju mezi těma dvěma titulama. A nevím který koupit. Podle recenzí a hlavně z videí mi přijde lepší BF4. Jako Multi. Mody a možnosti.

A hlavně 64 hráčů na mapě musí být brutální řežba.

Ale chcu se zeptat jsou tam nějaké menší mapy a třeba i mody které se dají hrát zápasově třeba 5v5. Myslím něco jako v COD search and destroy, team deathmatch nebo tak.

Nebo je to všechno jenom řežba 30v30 mazec? :cheesygrin:

V ghostech je multak totalne ♥♥♥♥♥ni..kazdej vsude kempi a jediny jak nekoho nekdo zabije je do zad nebo ze se respawnes a zase za tebou nekdo lezi..proste trapnost totalni...ale zase ten mod s ufounama je dobrej..coop se 4hracema proti ufounum prochazis mapou, super, singl lepsi cod..jinak asi bf4 :)
Upraveno uživatelem Dephyte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mas list multiplayer modu pro BF4:

http://bf4central.com/battlefield-4-multiplayer-game-modes/

Mne osobne nejvic bavi Conquest. V 64 lidech je to obcas az moc preplneny, ale je to asi o zvyku a neni problem se pripojit na server s mene hraci.

Co se tyce map, tak v BF3 sem nejcasteji hral Noshahr Canals, coz byla genialni mapa. BF4 mam zatim jen par dni, takze se v tech mapach jeste moc neorientuju, bavi mne Siege of Shanghai a Operation Locker.

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky drogbazzzz. Super přehled BF4 MP. Já už vím, kupuju BF4 :) Tak se třeba brzo potkáme na mapě ;)

Tady mas list multiplayer modu pro BF4:

http://bf4central.com/battlefield-4-multiplayer-game-modes/

Mne osobne nejvic bavi Conquest. V 64 lidech je to obcas az moc preplneny, ale je to asi o zvyku a neni problem se pripojit na server s mene hraci.

Co se tyce map, tak v BF3 sem nejcasteji hral Noshahr Canals, coz byla genialni mapa. BF4 mam zatim jen par dni, takze se v tech mapach jeste moc neorientuju, bavi mne Siege of Shanghai a Operation Locker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu