Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U - Generální pokec


Cru4l

Recommended Posts

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neuvažujete o koupi NFS MW? já docela ano pro zábavu ...=) a pak hlavně čekám na project cars na wiiu to bude unikát jestli udělají ovládání přes tablet pořádně=) a nemáte někdo funky barn? zajímalo by mě co se tam vše dělá bral bych nějaké starání se o farmu typu farmerama:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nfs si kup jestli se ti libil burnout paradise. Najdeš auto odjedeš za něj asi 9 závodu a abys pokračoval dál musíš najít další auto a to od začátku opět 9 závodů(samozřejmě jiných závodů ale později se začnou opakovat) furt dokola, oproti starému MW kde se dalo auto stále a pořád vylepšovat je toto celkem úpadek alá burnout paradise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě digi verze nevadí, aspoň mam všechno na disku.. a hry u kterých tušim že prodam, si prostě na disku koupim no.. :-) Takže na placce mam zatím pouze SMB3DW - sice jsem ještě nezdolal poslední champion level, ale asi ho brzo pošlu do světa - buď výměnou nebo za rozumnou cenu.. Bohužel nemám s kým hrát MP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cru4l, tak až ho budeš posílat, tak ho zašli na moje adresu :D Pokud by byla rozumná cena tak bych měl zájem. Jinak co se digi verzí týče, já jsem pro a pokud je možnost, tak si hru radši pořídím v digi verzi, ale ohledně WiiU jsem tak trochu ve strachu mít velké AAA hry v digi kvůli vázanosti NNID na konzoli.. Přeci jen, pokud by mi konzole měla odejít a já na účtě několik her v hodnotě několik tisíc tak fakt nevím, co bych dělal. Když účet může být použit pouze na té konzoli, kde byl vytvořen.. By mě zajímalo, jak se tohle pak řeší, určitě kontaktovat Nintendo ale dál? To samý mám obavy, až tu někdy za několik let bude nástupce WiiU, jestli se ten účet bude dát přenést.. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ekRa: No já doufám, že to bude něco jako s 3DS - jakýsi data transfer.. ale potvrdit nemůžu, s Wii U jsem ještě štěně :-D Ono to ticho, resp. nežný vrnění konzolky, když nehučí DVD mechanika, je naprosto úžasný :-) A věřim, že i ty loadovací časy budou trochu jinde - ale to opravdu jen tipuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď to člověk řešit nějak nemusí, doufám, že mi konzole vydrží do dalšího nástupce ale kupoval jsem ji v bazaru, i když byla úplně nová, nerozbalená tak o záruce nemůže být asi ani řeč.. jinak já jsem taky štěně, je to moje první konzole od Nintenda, na to, jaký jsem měl pochyby před koupí.. Tak teď to je láska :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jo! Já teda zase na hrách od Nintenda vyrůstal, ale to byly vypalovačky, který se teď prodávaj na virtual consoli :-D Contra (to je prostě láska největší), Mario, Ballon Fight, Urban chaos a miliony dalších! Samozřejmě kamarádi měli segu, takže mi k srdci přirostl i luxusní Wonder Boy (kéééž by ho vydali na VC!) a hlavně Sonic! Teď si hodlam vychutnat po letech odepírání Nintenda všechny kvalitní hry, co na Wii, Wii U a 3DS vyšly (DS mám už pár let).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v 90. letech jsem tyhle hry hrál taky, ale to ty žlutý kazetky prodával kdejaký vietnamec, takže si fakt netroufám říct, že jsem měl konzoli od Nintenda, říkal jsem tomu prostě videohry :D nejlepší bylo, že na kazetce byl nějaký obrázek např. Batman a hra to byla např. Circus Charlie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo :-D a taky tam byly kazetky 1000+1 hra, kde bylo 5 her, ale xkrát jinak... Tak jsem rozlousknul ty body :-) mám jich 1481 a počítá se do toho i hra, která byla už v konzoli třeba v bundlu - u mě Zelda. Dále se ty body počítají z částky bez DPH, takže za Zeldu se počítá 1259,66 Kč. Jestli to není obraný o DPH z částky 1500 Kč, tak se omlouvam za omyl :-) Nuže já už mám kupony dva! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě 19 bodů a budu mít ty kupony tři :P 300 Kč sleva, to už se vyplatí, hehe... To jo, člověk vždycky zažívá takový ty nostalgický chvilky... Miloval jsem ty hry a jako dítě u toho trávil dost času :-) I když to byly větnamský videohry, tak ty hry byly prostě úplně stejný.. až na to, že se nedaly ukládat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ekra: nintendo panic odpaněn +1 pro N :D já jsem měl tedy všechno + ostatní systémy to samé. Každopádně ještě jedna škoda, že virtuál nejde koupit conker bad fur day, asi největší nálož po Mario 64 co vyšla :( takhle jedině asi starý xko + jeho remak ...

+ za kolik jste pořizovaly lan adapter na wii u?

pro setha: popiš si i připojení k netu ... jako že je třeba ten lan pokud se nemýlím ... v manuálu nic jiného nepíšou ... tj investice navíc :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu