Jump to content
Cru4l

Wii U - Generální pokec

Recommended Posts

Zelda U, Star fox U, Slatoon, Captain toad, Yarn yoshi, kirby and the rainbow curse, mario maker, mario party 10, dále zatím s pracovním názvem project guard a project giant robot a podle všeho by měl vyjít ještě nějaký super mario. Podle spekulací má nintendo na každý měsíc nachystanou jednu hru na wiiu a ztěch 12 her co výjde příští rok má být jeden HD port. Navíc na eshopu jsou hromady eshopovek.

ber obě, jedničku pak samotnou jen horko těžko seženeš, navíc rozdíl v ceně je jen 200. B1 je dobrá hra, na wiiu běží lepší jak na PS3 ale B2 na to neexistují v češtině slova ale jestli nemáš rád dámská Pozadí a hack and slash, trochu chaosu a vadí ti, že tě hra nutí ultra rychle reagovat, tak to nekupuj. Toho Pozadí je tam fakt hodně a ještě jsem zapoměl zmínit, že je tam velké množství Pozadí :D

ja koukal na dvojku na youtube a hodne semi to zalouvalo ale ješte než to koupim pujdu do Monster Hunter 3 Ultimate :) to sem hralna Wii a uplne jsem to žral :)

nejvic me sere že u Zmbie U neni online MP taky mohly vydat patch kterej by to tevřel online surival nebo ten MP co tam je jako Local :)

to me natom nejvic štve :(

mohly byste mi poradit nakej Eshop kde koupit ovladače z puvodniho Wii ? aby šlo na WiiU nechci kupovat kopie dvakrt jsem nabehl a už nechci nejdřiv jsem přemyšlel o tohlech

ale nevim co myslite ?

http://www.ebay.com/itm/Built-in-Motion-Plus-Remote-Controller-And-Nunchuck-For-Nintendo-Wii-Wii-U-gift-/281474955876?pt=US_Video_Game_Controllers&hash=item418936fa64

26.12 jdu do JRC jdu vymenit hry mario a sonic at the olympic winter games a nintendo land daj m zato 890 kč tak pořadne přemejšlim co si vezmu chtl jsem vzit vic her co tammaj za 199kč ale ME 3 jsem již hral a ten MP me moc nebavil Batman: Arkham City Armored Edition vyprodno :( Darksiders 2 taky :(

asi po hodie hrani jsem teprve obevil stylus :D a zapinani Zvuku u Ovladače :D sem byl tak zažranej do pařeni že jsem to ani neproskoumal , ale musim řict že WiiU me hodne překvapilo :) jsem snim nad miru spokojenej :) nejvic me bavi hrat na Gamepadu než na TV :D ale rozhodne konzole me přijemne potešila :) sice her neni zatim moc ale určite se tešim na Mario :) a dohraju par kousku z puvodniho Wii :)