Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dost ISO her nefunguje


Han

Otázka

Kamarad ma PSP FAT s FW 3.71M33-2. Dost iso her mu nefunguje, v recovery ma nastaveno UMD MODE SONY NP9660, PSP ma az z Nemecka, mel tam FW 2.60 a tak jsme udelali flash na 1.50>3.40>3.52M33>3.52M33-3>3.71M33 a tady ty isa nefungovali na jedinem CF. zkouseli jsme formatovat FLASH1, upravovat recovery. Udelali jsme reflash pandorou na 3.71 ofiko a pak zpet na 3.71M33-2 a isa stale nefunguji(pouze nejaka, stahovali jsme ze stejneho zdroje a me funguji).....nejaka pomoc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A to si zkoušel ty hry co stahl on nebo ste stahoval každej zvlašt,je to tim že muže bejt ten soubor poškozenej,to nepoznáš,pokud se stahuje s ftp (normálně z prohližeče) tak to chce nakýho klienta ztahovaciho,hlavně pokud je pomalej internet.Zkus u nej naku hru co si stahl ty a de ti. Ja takhle stahl jednou nfs a černala obrazovka a padalo to při loadingu,stahl sem to znovu a od jinud a bylo to ok.A taky pro jistotu dycky nechávám na karte náký misto tak >50mb a nikdy ji nezplnuju 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A to si zkoušel ty hry co stahl on nebo ste stahoval každej zvlašt,je to tim že muže bejt ten soubor poškozenej,to nepoznáš,pokud se stahuje s ftp (normálně z prohližeče) tak to chce nakýho klienta ztahovaciho,hlavně pokud je pomalej internet.Zkus u nej naku hru co si stahl ty a de ti. Ja takhle stahl jednou nfs a černala obrazovka a padalo to při loadingu,stahl sem to znovu a od jinud a bylo to ok.A taky pro jistotu dycky nechávám na karte náký misto tak >50mb a nikdy ji nezplnuju 100%

my jsme stahovali ze stejneho zdroje...

dobre tak vyzkousime keycleaner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
my jsme stahovali ze stejneho zdroje...

dobre tak vyzkousime keycleaner

To ja prd platný ze stejného zdroje. Třeba má v PC VIR a ty soubory mu to nestahuje celé. Ať zajde k tobě a vyzkouší nákou tvojí hru co ti de. Anebo mu puč na chvíli kartu a dej na ní hru co ti v PSP de a jemu ne. pak se uvidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To ja prd platný ze stejného zdroje. Třeba má v PC VIR a ty soubory mu to nestahuje celé. Ať zajde k tobě a vyzkouší nákou tvojí hru co ti de. Anebo mu puč na chvíli kartu a dej na ní hru co ti v PSP de a jemu ne. pak se uvidí

on bydli nekde u ostravy a ja u melnika:D to je minimalne 200km daleko:D

jaka je sance ze tam bude mit vir? kdyz mu polovina her funguje:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no tak ten keycleaner nepomohl :(

je mozne ze ma nejakou spatnou kartu kdyz mu polovina her funguje?

No s tou kartou je to mozne, uz jsem se s tim setkal, kdyz jsem si koupil psp. Dostal jsem k ni 2gb kartu a fungovala na ni asi polovina her. Kdyz jsem kartu vymelnil za jinou, tak vse bezelo jak ma. No a taky mi s tim nejakou chvili nikdo neporadil, protoze s tim nepocitali.

Ma fake?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu