Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minusy PS4


vazik

Recommended Posts

Tak jedna aktualizace. Kupoval sem ještě jednu.Tentokrát made in China.Hlučnost naprosto ok, krásně tichá. Takže to je asi opravdu o kusu.Při zatlačení na roh se kinklá zase, ale na to sem si už zvykl :-). Výpadky HDMI obrazu (to dělala i tahle) jsem taky vyřešil jednoduše tak, že jsem PS4 připojil do HDMI1 kde to jedině funguje bez výpadků (ostatní 3 HDMI porty se chovají stejně blbě). Je to nějaká nekompatibilita PS4 s televizí Samsung, Xbox one funguje perfektně na všech HDMI konektorech.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stolek je ok.Rozhodně nejsem podle google sám, měl sem tu dvě obě nestály rovně když se přitlačí na ten roh vepředu té lesklé části, kde je logo.Hlučnější taky byly obě ale to může být i náhoda.Obě Made in Japan.

[ATTACH=CONFIG]23659[/ATTACH]

Co proboha řešíš? Když se podíváš zespod konzole, tak gumové podložky jsou jen na krajní straně matné části a pak v zářezu rozdělujícím matnou a lesklou část. Lesklá část už podložky nemá. A jelikož rozsah přesahuje těžiště, tak bez externího vlivu (tlaku rukou) se ti nemůže kývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 hřeje u hučí větrák dost znatelně.

V podstatě hru Resogun kterou musi zvladnout i PS3 má problem s plynulostí v určítých částech hry. (brutální výkon for players od SONY)

Hra KILLZONE má taktéž problemy s poklesem snímkování už v prvích místnostech hry. (brutální výkon for players od SONY)

Gamepad - kvalita kloboučků na urovni Vietnam tržnice a výdrž jakbysmet (for players od SONY)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se připojím a zareaguji, největší problm je v té proklaté gumě na páčce. Mám ps druhý týden a gumu mam oloupanou jako tady borec na videu, tohle mě teda pěkně se re ...! no jen co si dojdu koupit druhej ovladač, tak tenhle dám reklamovat, doufám,že si tohle sony nějak ošetří i když už to museli zákonitě vědět z testování.

Za další mám telku samsung a jednou se mi stalo že mi nešel zvuk až jsem musel ps vytáhnout ze zásuvky a jednou po zapnutí nešel obraz. Jinak jsem hodně překvapenej kolik už jsem si mohl stáhnout zadarmo her a jsem celkově spokojenej až na tu páčku !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se připojím a zareaguji, největší problm je v té proklaté gumě na páčce. Mám ps druhý týden a gumu mam oloupanou jako tady borec na videu, tohle mě teda pěkně se re ...! no jen co si dojdu koupit druhej ovladač, tak tenhle dám reklamovat, doufám,že si tohle sony nějak ošetří i když už to museli zákonitě vědět z testování.

Za další mám telku samsung a jednou se mi stalo že mi nešel zvuk až jsem musel ps vytáhnout ze zásuvky a jednou po zapnutí nešel obraz. Jinak jsem hodně překvapenej kolik už jsem si mohl stáhnout zadarmo her a jsem celkově spokojenej až na tu páčku !!!

zkus do Sony zavolat na support, vím že když jsem měl problém s ovladačem u Xboxu, tak jsem jim tam zavolal, řekl jsem číslo konzole a že mám rozbitý ovladač, ten druhý ani nechtěli vidět a rovnou poslali nový... třeba budeš mít štěstí, já jsem si takhle naobjednal 6 ovladačů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus do Sony zavolat na support, vím že když jsem měl problém s ovladačem u Xboxu, tak jsem jim tam zavolal, řekl jsem číslo konzole a že mám rozbitý ovladač, ten druhý ani nechtěli vidět a rovnou poslali nový... třeba budeš mít štěstí, já jsem si takhle naobjednal 6 ovladačů :D

No o tomhle silně pochybuju :D až budou prachy, tak skočim pro druhej ovladač a tenhle reklamuju.. třeba se mi po čase poštěstí serie s dobrou gumou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o tomhle silně pochybuju :D až budou prachy, tak skočim pro druhej ovladač a tenhle reklamuju.. třeba se mi po čase poštěstí serie s dobrou gumou :D

upřimně za takový prachy, aby udělali takovej mrdkovskej ovladač, tak bych se sebral, dojel do Prahy do Sony a udělal jim tam pěknej bordel... Předháněj se v designu a dostupnosti her, ve výkonu konzole apod. a posranej klobouček nedokážou udělat kvalitně ? Chápal jsem RROD ze začátku u Xboxů, přeci jen to byla nová super nadupaná konzole, ale člověk by řekl, že se poučej z chyb svých i konkurence... kdepak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, protože v pražské Sony se ty ovladače navrhovali a taky dávali do kupy :D

Nevím kde je problém, mám 2 ovladače a žádná guma se mi neloupe a to se hraje na nich denně od 13. prosince...

Tak asi jedině do jejich Pražského zastoupení... Pokud máš zájem, můžeš zkusit výrobní linku Foxconnu v Číně, ale asi tě tam nepustí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- napiš kamarádovi, že existuje lepidlo na závity, které se dá pak povolit

- myslím si, že ta odloupnutá guma je nějaká špatná šarže, protože to nedělá každému, spíše to dupáci v Číně posrali, protože na testování páček jsou testy a pochybuju, že by taková guma testem prošla, s duhým ovladačem asi počkám, než vychytají mouchy s výrobou, asi za rok, až bude třeba nějaký nový model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Neumí, přehraje Blue-ray, ale zatím ne 3D. Celkově na multimédia bude potřeba nějaký velký update. Jinak u mě ovladač naprosto bez problému, bohužel se potýkám s vysokou hlučností konzole v zátěži, což je asi záležitost kus od kusu. Více v tomto topicu http://console-forum.net/tema/164997-ps4-jako-vysavac-nebo-fen/page6. Jsem tím dost zklamán, tolik těšení, peněz a teď to vypadá že to ani nepůjde reklamovat- prostě zákazníka odbudou tím že je to vlastnost konzole. A softwarová záležitost to nebude, chyba bude někde v HW. Už přemýšlím že se vrátím k MS a koupím XOne, třeba budu mít více štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Neumí, přehraje Blue-ray, ale zatím ne 3D. Celkově na multimédia bude potřeba nějaký velký update. Jinak u mě ovladač naprosto bez problému, bohužel se potýkám s vysokou hlučností konzole v zátěži, což je asi záležitost kus od kusu. Více v tomto topicu http://console-forum.net/tema/164997-ps4-jako-vysavac-nebo-fen/page6. Jsem tím dost zklamán, tolik těšení, peněz a teď to vypadá že to ani nepůjde reklamovat- prostě zákazníka odbudou tím že je to vlastnost konzole. A softwarová záležitost to nebude, chyba bude někde v HW. Už přemýšlím že se vrátím k MS a koupím XOne, třeba budu mít více štěstí.

neviem co to mas za ps4 a odkial alebo kde ju mas umiestnenu... ja svoju ps4 vobec nepocujem:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu