Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry z USA (Amazon)


Euronymous

Recommended Posts

Zdravím,

mám dotaz, mám možnost kupovat hry z amazonu.com, ale nikde v popisu her nevidím popis zda je region free. Prosím o radu, jak se toto dá rozlišit, zda je to možné zjistit z obalu, nebo je lepší kontaktovat prodejce.

Příklad: http://www.amazon.com/Big-League-Sports-Kinect-Xbox-microsoft/dp/B005GM3TKU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1390296344&sr=8-1&keywords=big+league+sports+xbox netuším zda je region free

http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-7.html - jediné co jsem dohledal, a zde je uvedeno, že by na PAL měla běžet i US verze.

Díky za rady všem Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že se stačí podívat na obal na obrázku, kde je uvedeno NTSC (pravý horní roh pod kinect u prvního odkazu)

A upřímně, bych to radši nehrotil a v USA nekupoval - sice u tvé hry je napsáno, že by to mělo fungovat i na PAL, ale taky to nemusí být pravda.

Od toho jsou ty regiony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj už jsem si toho také všiml. Na Amazonu objednávám téměř každý den, proto bych si sem tam čas od času přihodil nějakou tu hru za pár dolarů. Jde mi spíše o kinectové hry, které dle odkazu www.play-asia.com by měly fungovat bez ohledu na regiony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu