Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Celní úřad - Věci z USA


hosanek

Recommended Posts

Ahoj, před 3. týdny jsem si objednal kalhoty z USA, dnes je poslední den, kdy by je měli doručit a přišel mi dopis z celního úřadu. Nemám s tím absolutně žádné zkušenosti, ptají se jestli je to obchodní/neobchodní jako obchod/dárek, co mám vyplnit, bojím se, abych neplatil nějaké dodatečné vysoké clo, zároveň to, ale nechci zkoušet ošmelit. Když jsem obdržel dopis, znamená to, že je něco nutně špatně?

Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Urcite to neznamena nejaky pruser, takze muzes byt v klidu.

Celnici od tebe budou chtit par veci a to prohlaseni o tom, co v balikumje, pro koho to je a k jakemu ucelu to je a pote budou chtit doklad potvrzujici platbu za predmet, aby z toho mohli vypocitat dph, ktere budes muset zrejme doplacet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám teda vyplnit gift? + Když jim to pošlu mailem, tak mi potom balík pošlou poštou na dobírku(kdyby tam bylo doplácení)? :D Díky za odpověď.

E:/ Píšu GIFT, co se stane když mi řeknou, že to prostě není gift?

Upraveno uživatelem hosanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu