Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WWF vs. RAW


Lucaso666

Recommended Posts

  • 2 months later...

Urcite se bavite o jine hre, nez mam na mysli ja (on ten nazev WWF vs RAW je ponekud zavadejici). Pokud mate ale na mysli hru WWE SmackDown! vs. Raw 2008 tak nechapu, o cem to tu mluvite;-)

Prakticky celou hru (krome manager modu) jsem hral naprosto v pohode na legend obtiznost a ovladani mi necinilo nejmensi problemy;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite se bavite o jine hre, nez mam na mysli ja (on ten nazev WWF vs RAW je ponekud zavadejici). Pokud mate ale na mysli hru WWE SmackDown! vs. Raw 2008 tak nechapu, o cem to tu mluvite;-)

Prakticky celou hru (krome manager modu) jsem hral naprosto v pohode na legend obtiznost a ovladani mi necinilo nejmensi problemy;-)

Mluvis mi z duse8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO ja zdílím trochu jinej názor, horší hru sem neviděl, nikde žadný vysvětlení.. no ovládání hrůza děs,a ta hratelnost. Tváří se to jako velká akce,ale nakonec je to jak dyby si davali dva lidi v stejnym intervalu navzájem facky... No zlata wrestlemania... doporučiji psx verzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO ja zdílím trochu jinej názor, horší hru sem neviděl, nikde žadný vysvětlení.. no ovládání hrůza děs,a ta hratelnost. Tváří se to jako velká akce,ale nakonec je to jak dyby si davali dva lidi v stejnym intervalu navzájem facky... No zlata wrestlemania... doporučiji psx verzi..

Jed tam do Create mode nebo jak a dej move set-up nebo nejak a tam na nejakeho hrace klikni a mas tam jejoch udery i jak se delaj:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu