Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupe Nintenda 3ds xl


Romix

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Gateway, tam je ten firmware do 4.5 jinak nepojede, ale podle stránek výrobce ds two funguje i na firmware 7.1.0-15. Teď je teda dva dny venku 16, ale myslím, ze to bude fungovat i na ní. Takže pokud to chceš jen na DS hry, tak by to mělo být v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To sice zatím neumí, ale mohl bys používat obě flash karty. Já mám na tohle ještě starý DS, kde je flash karta i na gba hry, takže emulátory neřeším. Pokud bys ale chtěl gateway, tak tam je omezení firmware mas 4.5. Jestli to někdy bude fungovat i s vyšší verzí je otázka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevite nekdo kde bezpecne objednat DSTWO kartu? Zkousel jsem obchod eachmall.com a platba mozna jen kreditkou. Jenze jsem si docela pozde vsiml, ze to nebylo zabezpeceny a tak jsem rychle radeji bloknul kreditku. Pak jsem se dival na internet, co jsou zac a nebyl to zrovna dobry tah. Spousta lidi nespokojenych. Ta karta se obravdu blbe shani. Budu rad za kazdy tip. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu