Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360 a externí disk - který zvolit?


penthaler

Otázka

Zdarte, potřeboval bych poradit, protože jsem docela zmatenej a začínám se v tom ztrácet.

Sháním externí disk ke konzoli, a za boha nevím, který vzít, který mi bude pasovat atd.

Vlastním Xbox 360 4GB nějaká reface edition (viz http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-4gb-kinect-bundle-d501688.htm), vyměnitelný interní disk jako SLIMko nemá, na vrchní straně žádný odnímatelný kryt jako třeba Arcade atd taky nemá, takže dva druhy disků co jsem na netu našel nepřipadají v úvahu, a žádný další druh jsem nenašel.

Flash konzole dělat nebudu, a žádný další HW zásah neplánuju. Řešit ale ukládání her a hraní přes USB flashky nejde donekonečna (hlavně v případě, kdy prý rozezná max 20GB, a to včetně usb disku neoriginálu, a taky z důvodu, že má "jen" 4 USB sloty xD ). Vytvoření neoriginálního disku si nechávám jako záložní plán.

Takže jak to tedy mohu vyřešit, jaký originální HDD by mohl fungovat?

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Myslím že je blbost si pořizovat externí HDD pro neupravenou konzoli (RGH), protože XBox ti ho naformátuje vždy na 32GB, takže stačí bohatě koupit 32GB flashku a nebo koupit original disk pro Xbox a šoupnout ho dovnitř!

Na disk v konzoli se dostaneš podle obrázku co tu dal "nekdoa" z boku konzole!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to mě docela dostalo. V návodu jsem nikde nic podobného nenašel, a všude na netu jsem viděl ten, co se zhora (pokud je na stojáka, jinak z boku z opačné strany) přiklapuje.

Teď sem se vrátil z práce a prohlédl si xboxa po několikáté ze všech stran, a pak po pohledu na obrázek sem konečně našel to, co jsem myslel, že tam není. Trošku sem zaLamyl, ale bez toho to prostě nešlo.

Díky všem za pomoc při výběru, teď už přesně vím, který typ musím koupit.

Můžete LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu