Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 jako vysavač nebo fén


Adam Bogocz

Otázka

Zdravím zdejší komunitu ;)

už několik dní jsem prolízal americká fóra kde lidi různě popisovali "hluk" PS4, bohužel to nikam nevedlo, pouze se tam dohadovali a nikdo to nijak neuzavřel. PS4 mám od 13. prosince v bundle Players Edition a už od začátku se mi zdála nadměrně hlučná. Ne vibracemi nebo tak, ale ten průvan vzuchu je drsný. KillZone raději nekomentuju, ale ani u takového Knacka si v pohodě nezahraju, protože PS4 slyším i přes sluchátka, domácí kino moc nahlas nemívám takže mě to taky ruší. A internet je plný lidí co říkají že jejich PS4 je mnohem tišší než PS3 a že ji vůbec neslyší a podobně. Můj kolega v práci ma PS4 dokonce ve stolku pod tv(takže prostor jen zepředu otevřený) a říkal mi že se mu to rozhodně nezahřívá a tím pádem ani nehlučí. Já mám kolem PS4 při hraní rozpálenou zónu, vše okolo je horké... a to je to položené na vrchu komody, 15 cm od zdi.

Jiné zdroje říkají že se PS4 extrémně zahřívá ve chíli kdy je zapojené PlayGo, tzn. že hraju např KillZone a on to na pozadí frká na HDD, což nějakou chvíli zabere. Ovšem tito uživatelé reportují, že jakmile byla hra kompletně přenesená tak se PS4 uklidnila.

No každopádně jsem to nevydržel a včera to poslal do Sony, protože na podpoře mi řekli že bych ten hluk vnímat neměl tak ať to pošlu. Navíc minulý měsíc jsem si v PS3 udělal údržbu(výměna teplovodivé pasty, čištění ventilátoru, namazání ložisek, čištěná zdroje a výměna baterky) o já o své PS3 Slim(né Superslim) absolutně nevím, včera jsem hrál do rána AC3 a paráda, kéž bych svou PS4 neslyšel až v ložnici :/

Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Kurnik musim to taky řešit, jelikož děti spí vedle v pokojích a mladší ma pootevřené dveře tak mám tel na minimum, a když zapnu ps4 tak TV prostě neslysim ani když ji mám celkem dost nahlas, když jsem ji dal na chvilku na stojaka tak byla slyšet i ve vedlejším pokoji a tepla kolem ni moc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

konzoli jsem kupoval v XZONE... a myslím že vážně nepořídíte u té reklamace, já se s tím servisákem domluvil tak že mi pošle 3. a netestovaný kus... on to totiž ověřil tak že vzal moji konzoli, rozbalil si novou konzoli a porovnal, pak mi volal že to dělá furt stejný hluk tak jsem ho požádal jestli by náhodně nevzal jiný kus a ten mi poslal... jelikož mi řekl že všechny jejich kusy jsou z jedné várky tak nevěřím že by kdy narazili na tišší :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zacinam pomalu verit o zprave s tou chybejici paste na procesoru. Jinak ja mam svoji ps4 absolutne tichou a to jsem na ni zkousel hrat,stahovat, instalovat a pusteny net a takovy kraviny a vse ok.

Doma pak opisu seriove cislo,nevim jestli ti to nejak pomuze.

Upraveno uživatelem headhot
cestina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chybejici pasta to 100% není protože vzduch který z toho fičí je naprosto horký, tzn. teplo se z APU přenáší na chladič. Navíc ve chvíli kdy zmáčknu Options a hra se zastaví tak do 3 sekund se to razantně ztiší, takže se teplo odvádí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nerikej mi ze ji mas absolutne tichou. To ti nenacita mechanika a nejde slyset kdyz instalujes hru? Ja si pak akorat myslim ze mam vadny kus protoze mi nacita mechanika a potom psko ztichne a nejde slyset mozna trosku jo kdyz mam vypnuty zvuk a soustredim se na to zda huci. Kdyztak natoc nejaky video. Treba mam taky spatny kus ale nemam to jak porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chybejici pasta to 100% není protože vzduch který z toho fičí je naprosto horký, tzn. teplo se z APU přenáší na chladič. Navíc ve chvíli kdy zmáčknu Options a hra se zastaví tak do 3 sekund se to razantně ztiší, takže se teplo odvádí...

Hele sice v tomhle laik,ale tohle presne mi zacala nedavo delat moje gk (gtx580) v pc... Celej komp horkej jak blazen,vsude okolo pc vedro a kdyz jsem zapauzoval hru a zkocil do windows tak se hned ztisil a zacal chladit.Problem byli vetracky - nestihali to uchladit a jak tam bylo uvnitr horko tak se zacali normalne tavit a uz se netocili tak jak meli... Nemohlo by to byt treba timhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Našel jsem nějaké video, kde nějaké děvče vysvětluje svůj tip, co se má udělat, aby konzole tak nehučela. Bohužel je to v angličtině, takže jsem chápal jen něco a hlavní podstata mi unikla. Třeba je to kravina, ale zkusit se má všechno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusím raději vydržet ještě pár měsíců a vzít to potom z nějaké nejnovější várky ať je větší šance, že bude tichá jak má a bez nějakých vážnějších problémů (sice je to asi kus od kusu, když někteří z první várky píšou, že úplně v pohodě, ale alespoň bude trochu větší šance, že ta konzole bude v poho).

Ono mít na každém rohu nějaké sony centra jak v zahraničí, tak asi problém s výměnou a pochopením te reklamace nebude, ale v normálních obchodech asi s podobnýma specifickýma reklamacema člověk nepochodí, protože mu řeknou, že je to normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkusím raději vydržet ještě pár měsíců a vzít to potom z nějaké nejnovější várky ať je větší šance, že bude tichá jak má a bez nějakých vážnějších problémů (sice je to asi kus od kusu, když někteří z první várky píšou, že úplně v pohodě, ale alespoň bude trochu větší šance, že ta konzole bude v poho).

Ono mít na každém rohu nějaké sony centra jak v zahraničí, tak asi problém s výměnou a pochopením te reklamace nebude, ale v normálních obchodech asi s podobnýma specifickýma reklamacema člověk nepochodí, protože mu řeknou, že je to normální.

řešil jsem to s oficiálním Sony servisem a nepochodil jsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu