Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 jako vysavač nebo fén


Adam Bogocz

Otázka

Zdravím zdejší komunitu ;)

už několik dní jsem prolízal americká fóra kde lidi různě popisovali "hluk" PS4, bohužel to nikam nevedlo, pouze se tam dohadovali a nikdo to nijak neuzavřel. PS4 mám od 13. prosince v bundle Players Edition a už od začátku se mi zdála nadměrně hlučná. Ne vibracemi nebo tak, ale ten průvan vzuchu je drsný. KillZone raději nekomentuju, ale ani u takového Knacka si v pohodě nezahraju, protože PS4 slyším i přes sluchátka, domácí kino moc nahlas nemívám takže mě to taky ruší. A internet je plný lidí co říkají že jejich PS4 je mnohem tišší než PS3 a že ji vůbec neslyší a podobně. Můj kolega v práci ma PS4 dokonce ve stolku pod tv(takže prostor jen zepředu otevřený) a říkal mi že se mu to rozhodně nezahřívá a tím pádem ani nehlučí. Já mám kolem PS4 při hraní rozpálenou zónu, vše okolo je horké... a to je to položené na vrchu komody, 15 cm od zdi.

Jiné zdroje říkají že se PS4 extrémně zahřívá ve chíli kdy je zapojené PlayGo, tzn. že hraju např KillZone a on to na pozadí frká na HDD, což nějakou chvíli zabere. Ovšem tito uživatelé reportují, že jakmile byla hra kompletně přenesená tak se PS4 uklidnila.

No každopádně jsem to nevydržel a včera to poslal do Sony, protože na podpoře mi řekli že bych ten hluk vnímat neměl tak ať to pošlu. Navíc minulý měsíc jsem si v PS3 udělal údržbu(výměna teplovodivé pasty, čištění ventilátoru, namazání ložisek, čištěná zdroje a výměna baterky) o já o své PS3 Slim(né Superslim) absolutně nevím, včera jsem hrál do rána AC3 a paráda, kéž bych svou PS4 neslyšel až v ložnici :/

Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

No tak víš jak, už jsem psal jak to ověřovali, rozbalili novou a dělalo to to samé ergo není to závada... na mé naléhání mi ji vyměnili a je to stejné... řekli mi že všechny konzole co mají jsou z jedné várky, takže nečekám že to bude v blízké době jinak, zkusím to třeba za rok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak já mám Made in Japan a hučí celkem dost. Pokud se to zhorší, tak zkusím reklamaci, ale asi bych neuspěl :-) Já bych řekl, že ty z první várky stojí vesměs za houby...

Já ji mám právě, taky na celklem dost otevřeném místě a dneska ještě zkusím experiment, že ji jakoby dám do prostřed pokoje na podstavec, takže bude maximálně v otevřeném a ještě chci snížit teplotu pokoje, protože si myslím, že jakmile je v pokoji 23 a víc, tak to má taky vliv. Ale bojím se léta kdy mám v pokoji i 34 stupňů, to ji budu chytat po pokoji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak po experimentu mohu konstatovat, že po ochlazení pokoje na zhruba 21-22, to šlo poznat a konzole se rozhučela jen párkrát. A zatím jen u Killzone (vysavač to nebyl), ale to nemohu pořádně posoudit, protože hraju pouze Warframe krom Killzone a ten je v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já se pánové také svěřím. Moje PS4 je hodně hlučná, cca 30 minut hraji a pak propukne hluk větráku skoro jako z vysavače. Pokud mám TV dost zesílenou a ve hře je méně tichých míst, tak se to ještě dá snést, ale není to nic příjemného. Když pak hru vypnu, větrák hučí ještě asi 20-40 minut a to mám hru řádně ukončenou (close aplication). Na druhou stranu to mám ve skříňce pod TV (viz foto) kde není zase extra místo, takže provedu pokus a přesunu konzoli jinam. Možná je to hlavně moje chyba.

Zkoušeno na hrách: Killzone, InFamous, FIFA14. PS: Jestli má někdo made in Japan nebo China podle mě nehraje roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me dělá a veliký :( myslel jsem ze je to OK ale není :( včera jsem usnul a ps4 se nevypnul jak by mel při delší nečinnosti tak jak to udělá vždy ale zůstal zapnutý...v dashboardu a hucel tak ze me solidne vzbudil a musel jsem to kolem 4rano vypnout :( zmetek jeden ;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky si myslim, ze to neni problem MADE IN JAPAN, CHINA. Ale spis nejakej spatnej kus nejake soucastky.... Ja to mam taky na blbem miste. Pod tv hned vedle reciver a tv se skoro polozena na ps4. Na stesni nic. jen obcas nekdy blbne obraz, kdyz probudim ze standbay....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu