Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 jako vysavač nebo fén


Adam Bogocz

Otázka

Zdravím zdejší komunitu ;)

už několik dní jsem prolízal americká fóra kde lidi různě popisovali "hluk" PS4, bohužel to nikam nevedlo, pouze se tam dohadovali a nikdo to nijak neuzavřel. PS4 mám od 13. prosince v bundle Players Edition a už od začátku se mi zdála nadměrně hlučná. Ne vibracemi nebo tak, ale ten průvan vzuchu je drsný. KillZone raději nekomentuju, ale ani u takového Knacka si v pohodě nezahraju, protože PS4 slyším i přes sluchátka, domácí kino moc nahlas nemívám takže mě to taky ruší. A internet je plný lidí co říkají že jejich PS4 je mnohem tišší než PS3 a že ji vůbec neslyší a podobně. Můj kolega v práci ma PS4 dokonce ve stolku pod tv(takže prostor jen zepředu otevřený) a říkal mi že se mu to rozhodně nezahřívá a tím pádem ani nehlučí. Já mám kolem PS4 při hraní rozpálenou zónu, vše okolo je horké... a to je to položené na vrchu komody, 15 cm od zdi.

Jiné zdroje říkají že se PS4 extrémně zahřívá ve chíli kdy je zapojené PlayGo, tzn. že hraju např KillZone a on to na pozadí frká na HDD, což nějakou chvíli zabere. Ovšem tito uživatelé reportují, že jakmile byla hra kompletně přenesená tak se PS4 uklidnila.

No každopádně jsem to nevydržel a včera to poslal do Sony, protože na podpoře mi řekli že bych ten hluk vnímat neměl tak ať to pošlu. Navíc minulý měsíc jsem si v PS3 udělal údržbu(výměna teplovodivé pasty, čištění ventilátoru, namazání ložisek, čištěná zdroje a výměna baterky) o já o své PS3 Slim(né Superslim) absolutně nevím, včera jsem hrál do rána AC3 a paráda, kéž bych svou PS4 neslyšel až v ložnici :/

Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Já třeba mám china

Bf4- hučí jen když se načítá cd po 4 hod hraní naprosto ticha

Kz- jen při načítání a při načítání nový mise

Infamous- taky jen při načítání

Ostatní hry jsou bez hluku a hry co mám na disku jsou bez hluku :P je to kus od kusu. V pokoji mám cca 22 stupňů a ps4 mám položeny na komode 10 cm od zdi a pod ps4 mám jen ty protiskluzovy kolečka takže je cca půl cm ve vzduchu :P vůbec nezáleží, jestli je z činy nebo švýcarska :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkousel jsi killzone?

Víc her zatím nemám jen infamous, do týdne bych měl mít Killzone a Tomb Raider tak jsem zvědav na hlučnost. Na začátku hraní jsem myslel že mám hlučnou, ale to se prvních cca. 10 minut instalovala hra.

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ono je otázkou co je vlastně špatně? I recenzenti napsali, že si konzole ráda pohučí při větší zátěži a i oficiálně se píše 53 decibel, nebo tak nějak. Takže jestli tichá není vlastně vadná, protože třeba nechladí. Ale to by asi uživatel poznal a asi by svítila červeně. Spíš mě zajímá jak je to s teplotou na spodu konzole u těch co jim nehučí vůbec. Mě hučí taky jen občas asi při tom načítání. Ale zespod vlevo je docela teplá, tipoval bych tak 60 stupňů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja spis nevim jak vypada když to hučí nekomu hodne u me to může delat to samí a zda se mi to malo. Nejaky porovnaní by to chtelo a jak už tu někdo zminoval tak teplotu konzole když nehučí a když hučí. Jestli opravdu pak zase není spatna konzole když nehučí a nevetra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

I to je možnost :D jediny co mě opravdu ale neskutečne strašně žere je že fakt nevim zda to hučení je špatny nebo dobry :D ano pokud nekomu huči až moc tak je to jasny :) ja hraju infamous a hučí ale potichu když pak na ni šáhnu tak je více méně studena a nepřehřívá se. U fify je to tichý jak kdyby tu nebyla :D. Pokud někomu nehučí a je tepla tak jsem rád že mi hučí :) a nebudu to řešít pokud nehučí a je studena tak je asi někde problém :). Je to strašně ale opravdu strasne deprimujici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
třeba tady
v čase 2:31 ( po 4 hod. hraní z disku) je podle mě normální. Mám to asistejně na videu. Akorát když tam dám disk, tak to hučí celkem dost :D

Tak to je přesné, takhle mi hučí taky a těžko říct jestli je to hodně, nebo málo. Ale zjistil jsem, že to horko je teda ve spodní části, ale napravo. Nahoře je to teplé, ale dole už skoro horké. Zkuste jak to máte vpravo zespodu a víc směrem nahoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale zjistil jsem, že to horko je teda ve spodní části, ale napravo. Nahoře je to teplé, ale dole už skoro horké. Zkuste jak to máte vpravo zespodu a víc směrem nahoru...
Levá část je mechanika a tu čast nemam horkou vůbec a ta pravá je tepla ale ne horka a ze spod bych spis řekl že je studena. Že by konzole byla nejak extra horka to určite ne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jj když dám disk do mechaniky tak to hučí víc ale tak cca 10- 15 sec pak toje tichoslapek což mi přijde upa normální. Jednou za čas asi při náročnějších scénách si zafuni. Ale mě to přijde normální. Přece toje výkonná konzole co potrebuje občas podpořit vzduchem.

Každej má jinak zarizenou místnost.....s jinou akustkou....můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu