Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RPG na ps3


Hráč123

Recommended Posts

Zdravím, čerstvý majitel ps3 se táže jaká byste mu doporučili RPG na tuto platformu...známé tituly si umím najít sám na metacritics atd. spíše mě zajmají tituly na které člověk moc nenarazí nebo svým názvem/zjevem atd. nedávají tušit, že jde o solidní hru. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, začnu z opačného soudku, určitě si nepořizuj ArcaniA: The Complet Tale. I když má české titulky, tak podobně neoptimalizovanou, nedodělanou hru plnou bugů jsem na ps3 nehrál. I Skyrim je v porovnání s Arcanií skvěle vyladěný produkt.

Arcania je výtečnáá v putování ve zdích nebo ve stropech, není problém zaseknout se o kamínek, který ti sahá po malíček u nohy nebo naopak projít mostem nebo skálou. Povedlo se mi utéct od pavouka tím, že jsem prošel skálou a spadl do moře. V moři jsem se pak krásně zacyklil a propadal se níž a níž a níž....

Podle titulků máš třeba přinést své kači náhrdelník, který má jakýsi obejda na severním konci ostrova. Deset minut pak prochodíš severní konec ostrova než zjistíš, že obejda tam není. Není tam nikdo, jen jeden škorpion. Vracíš se do vesnice a ejhle, obejda je zahákovaný ve stromě a tvá kača se zasekla v plotku :D

Prostě hrůza, bída a utrpení, u mne nejhůře utracených šest stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj rpg šampión na ps3 je Dragon's Dogma: Dark Arisen ... jestli ti něco říká Monster hunter nebo Shadow of the Colossus, budeš se tam cítit doma jako já :) Není to pro každýho, ale patří to mezi mé nejoblíbenější rpg i napříč platformami . nejen ps3

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu