Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem z internetem UPC


dRTIKOOL

Otázka

zdravím všechny potřebuji poradit už dva dny nemužu plne používat internet z tohoto duvodu.udajne z meho pc došlo k rozesílání počítačového viru. tak my zablokovali nejaké porty.tak mužu na internet ,pustím you tube ,shop na WII U ale nemužu hrat online.v počitači mam nainstalovaní avast nic nenašel žadný vir.po skončení uplného testu pc nenalezena žadna hrozba.prosím poradte co mám delat..jinak jsem uplne noob na prací s PC.Pc používam jenom ke hraní AOE 2 a emaili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

diky chlape problem vyřešen.dnes rano jsem odnesl pc a notebook do prodejny.pc bylo naprosto v pořadku na notebooku našli nejaké viry nechali jsi ho tam.kolem 15 hod my volali z UPC jestli to mam ok tak jem řekl že jo hned to obnovili aby mi internet fungoval na 100%.jedna vec by mne zajimala zda kdokoliv měl ten samí problem jak ja ze svym poskytovatelem internetu a zda ho nekdy odpojili jak mně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo já měl právě ten samý problém. Taky jem měl vira který hromadně rozesílal náhodně emaily v opravdu hodně , ale hodně velkým počtu. Zahltil jsem celý systém tak mi poskytovatel internetu odpojil internet. Já jsem mu ale zavolal ať mi zablokuje jen port 25, což je port na odesílání emailů a mohl internet použít na stažení antiviru, spyware a mohl se toho šmejda zbavit. Škoda, že jsi to tam nesl, určitě za to nějakou kačku zaplatíš. Na tom serveru by ti běhen pár minut poradily a měl bys to hned. Navíc by ses to naučil a dělal by jsi to pak sám. Já už ani žádný anti-blbosti a firewally nepoužívám, pokud na nějakého šmejda narazím tak si to s ním vyřídím sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu