Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktualizace 16547


Penax

Otázka

Ahoj

Najde se prosim nekdo z Brna a okoli kdo pomuze s aktualizaci RGH konzole. J-Runner mi stale pise chybu spojeni. Pritom DashLaunch mam spusteny a updserv zapnuty.

Uz me to po pravde prestava bavit. Vyzkousel snad vsechny mozny navody, ale jak se rika "bez spojeni neni veleni" .

Pritom komunikace mezi PC a boxem v jinych programech funguje bezchybne.

Prosim, pomuze nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Update přes síť je sice rychlejší, ale když ti nejde, použij tento stokrát prověřený návod.

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16547-programem-j-runner

Pokud ti nějaký krok nejde, napiš sem, dořešíme.

JJ, dekuji, na ten navod jsem letmo koukal, ale zdalo se mi to nejak slozite. Ted kdyz to procitam znovu a nic jineho mi tedy nezbyva, zase to tak hrozne nevypada :roll:

Zkousel jsem pred tim tohle http://www.xpgamesaves.com/topic/81690-tutupdate-your-rgh-jtag-to-dash-16547-in-1-2-minutes-no-flash-drive-or-file-transfers-needed/

Toz vyzkousim. Kdyz tak potom mrkni do sekce prodej. Prodam kdysi funkcni Xbox360 na nahradni dily - levne nebo po domluve daruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem popojel kousek dopredu.

S Simple 360 NAND Flasher jsem udelal zalohu flashdmp.bin Jelikoz v programu J-Runner chybi Dash verze, tak jsem do adresare xeBuild natahnul 16547 z xeBuild_GUI

http://www.xpgamesaves.com/topic/94674-xebuild-16547-download-here/ Mimochodem zde je i lepsi verze Simple 360 NAND Flasher.

Po zadani vsech potrebnych polozek do J-Runneru a pri aktivaci Create ... opet chyba FATAL BUILD ERROR: -1 unable to complete NAND image

Log soubor z J-Runneru je v priloze.

Jen tak jsem kousel

a taky bez uspechu.

Zde mi to hned pri nahrani flashdmp.bin hlasi, ze je spatna velikost bloku. A ze zalohy se nevyctou zadne informace jak v Runneru. Zkratka to vypada,ze ten Simple Nand udela spatnou zalohu nebo mam to RGH nejaky divny.

Upraveno uživatelem Penax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do J-Runneru nepřidávej rozhodně dashboard manuálně, ale v roletce kde se vybírá verze dashe zvol volbu add dash, vyber 16547 a on se ti stáhne. Pak v té samé roletce půjde vybrat. Tak jak si to udělal je to přidané špatně a proto ti to nejde generovat. Zálohu máš mít od svého flashera.Zkus si jí nejdřív vyžádat ať se nemusíš zabývat dumpováním nand.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Do J-Runneru nepřidávej rozhodně dashboard manuálně, ale v roletce kde se vybírá verze dashe zvol volbu add dash, vyber 16547 a on se ti stáhne. Pak v té samé roletce půjde vybrat. Tak jak si to udělal je to přidané špatně a proto ti to nejde generovat. Zálohu máš mít od svého flashera.Zkus si jí nejdřív vyžádat ať se nemusíš zabývat dumpováním nand.

V rolce J-Runnera pri spusteni mam jen carky, add Dash, Del Dash. Nemam co oznacit, nema se co stahnout. Az po vlozeni adresare 16547 a znovu spusteni J-Runnera se mi v rolce ukaze 16547.

Ale podle navodu by Dump nemel byt problem. Buh vi co to blokuje a proc jsou v zapisu chyby. Flasherovi zkusim tedy napsat. Jsou to uz dva roky, takze pochybuji o uspechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně to je ono. Vyber Add dash a objeví se ti následné okno, kde zaškrtneš co se má stáhnout - 16547 a hned začne stahovat.Musíš být připojený na internetu a v settings J-Runneru zapnuté downloady.Dump by mohl být i v pořádku, padá ti to při generování jak si tam "na prasáka" natáhl ručně ten dash.Proto to radši vymaž a začni znova rozbalením J-Runneru a už tam ručně nic nekopíruj.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stale si nerozumime. Pri spusteni J-Runnera tak jak jsem ho ztahnul z odkazu zde na foru, mi v rolovacim okne u Dash version ma tri nabidky

1. ----------------

2. Add Dash

3. del Dash

Kdyz rucne napisi misto carek 16547 a dam aktualizaci napisemi J-Runner No dash Selected.

Kdyz dam Add Dash,vyskoci prazdna tabulka s radkem pro vkladani.Tam kdyz napisu 16547 a dam + preskoci cislo do tabulky a pak dam Add Dash a opet konec.

Fakt jsem totalni Lama. Ale podle navodu na youtube kazdymu uz pri spusteni J-Runnera nabidka 16547 v Dash Version naskoci sama. Ja tam mam -----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máš v settings J-Runneru povolené downloady ? Tlačítko J-Runner Settings/Enable File checks/downloads musí být zaškrtnuté.

JJ to mam zaskrknute, ale ...

--------------------------------------

J-Runner v0.3 Beta (1) Started

Connection Error

Checking Files

Connection Error

------------------------------------------------------------

Takze tady bude zakopanej ten prvni pes :-)

P.S.

Jen pro doplneni vypis chyboveho hlaseni J-Runneru. Coz znamena, ze se nemuze spojit se serverem, takze nemuze ani zadnou verzi Dashu natahnout.

Alespon tak to chapu. Mozna, ze o vikendu si dava ten jejich servr pauzicku.

System.Net.WebException: Unable to connect to the remote server ---> System.Net.Sockets.SocketException: Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl 172.227.91.141:80

at System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress)

at System.Net.ServicePoint.ConnectSocketInternal(Boolean connectFailure, Socket s4, Socket s6, Socket& socket, IPAddress& address, ConnectSocketState state, IAsyncResult asyncResult, Int32 timeout, Exception& exception)

--- End of inner exception stack trace ---

at System.Net.HttpWebRequest.GetResponse()

at JRunner.Classes.internet.download(String link, String disk)

at JRunner.MainForm.downloadLatestUpdate()

at JRunner.MainForm.<getLatestSystemUpdateToolStripMenuItem_Click>b__2f()

at System.Threading.ThreadHelper.ThreadStart_Context(Object state)

at System.Threading.ExecutionContext.Run(ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state, Boolean ignoreSyncCtx)

at System.Threading.ExecutionContext.Run(ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state)

at System.Threading.ThreadHelper.ThreadStart()

Upraveno uživatelem Penax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemá žádnou odstávku.Zkoušel sem to dnes několikrát a normálně to stahuje.Máš tedy problém se svým internetovým připojením.

Ok, omlouvam se "odstavka neni" !!! To jen Firewall v mem PC je nejakej zbytecne starostlivej. Na druhem PC se to rozebehlo bez problemu.

Po zadani vseho potrebneho se pri CreateXeBuild Image J-Runner sesype a prestane fungovat. Jeste ze mi nezacne formatovat HD.

No vidim to na nejakeho sikovneho Flashera a predrbani celeho RGH.

V Nand jsou asi vadne bloky.

Upraveno uživatelem Penax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nacitano Simple 360 NAND Flasher 1.2, Simple 360 NAND Flasher 1.3 snad 20x . Porovnani probehlo na dva pripady vzdy dobre. Jeste zkusim jiny FlashDisk, jestli nedela chyby.

P.S.

Takze ani Flash-kou to nebylo. Koncim s experimentama.

Upraveno uživatelem Penax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A je tu zmena. Samozrejme mi to nedalo a stale jsem zkousel a zkousel. Z niceho nic mi program J-Runner nabidnul aktualizaci na v0.3 Beta (4).

Cely postup s nahranim 16547 pres vlozeni flashdmp.bin a CPU key jsem zopakoval a najednou jde vygenerovat Xebuild Image. Vypada to,ze vse probehlo v poradku.

-----------------------------------------------------------------------------

Saved to C:\Users\......

Image is Ready

Initializing updflash.bin..

Corona 4GB

Nand Initialization Finished

------------------------------------------------------------------------------

Upraveno uživatelem Penax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu