Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Thief


Anubis1

Recommended Posts

nemusíš odnášet update je velice jednoduchý

tady to udělej a máš to za minutu ..nemusíš nic nastavovat nic zjišťovat všechno projede program automaticky

http://www.xpgamesaves.com/topic/81690-tutupdate-your-rgh-jtag-to-dash-16547-in-1-2-minutes-no-flash-drive-or-file-transfers-needed/

(tímto děkuju triss za upozornění na tento link)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli máš starší xbox zkus to ..jestli máš novější tak stačí aby byl xbox jen připojený k wifi a pc si ho sám najde

Mám hodně starý xbox. Prosímtě nemáš ty soubory, které jsou potřeba k updatu, čekám na vyřízení registrace abych to mohl stahnou a furt nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se rázem stane z diskuze o hře, téma s rady jak updatovat Xka :D

A aby to nebyl takový OT tak ke hře, vypadá moc libově některý combat akce mi připomínají Batmana nebo Assasina ale ta hra má fakt skvělej nápad, hned jak to půjde tak napálím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak chtěl jsem si ho zahrát na x360 ale raději koupim na PS4 jelikož grafika je otřesná :( textury hruza děs a o fps nemluvě hlavně v cut scená, celkově to vypadá hodně zastarale. Prostě se vysrali na optimalizaci na starší konzole, xbox by to určitě zvládl mnohem lépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se zeptat dělá někomu hra to že když vylezete na tu zeď po té co ukradnete Diamond Mask a načítá se vám Chapter Clock Tower místo do dalšího chaptru vás to hodí na Last sAve i když date Continue a ne Play Again ?........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu