Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

USB Fleska


dogmaster

Otázka

Zdravím, instaluji hry na flasku a všechno jede normálně, jenomže jak vypnu xko a třeba večer ho zase zapnu, hra nejede a musím flasku vytáhnou z USB a dát ji do jinýho USB. Xko, ale pak požaduje znovu nastavení flasky a tím všechno smaže a musím všechno instalovat znovu (každý den). Zkoušel jsem i jinou flasku ! Neví někdo proč to dělá a nebo jak to vyřešit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Konkrétní typ flashky?

A co ti psal dashboard po naformátování?

Měl jsem NoName značku a Kingstona, a zkoušel jsem i usb redukci na microSD karty s Class 4 kartou.

Flashky mi jeli normálně bez problémů a stačilo jednou naformátovat - obě "odpovídali požadavkům xboxu", a ta microSD karta v redukci bohužel neodpovídala, ale hrát by se na ní mohlo (bohužel mi pak hned kixla xD)

Navíc, Microsoft doporučuje používat JEJICH zařízení co je certifikované... xD

Já doporučuju Kingston 16 - 32GB class alespoň 10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dashboard napsal. Zařízení je připraveno nebo něco v tom smyslu.

Zkoušel jsem Corsair Voyager LS 16 GB a našel jsem doma i Kingston 16 GB

a pokud nahraju na Flesky dema nebo celou hru tak po vypnutí fleska je neaktivní a musím znovu formátovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, instaluji hry na flasku a všechno jede normálně, jenomže jak vypnu xko a třeba večer ho zase zapnu, hra nejede a musím flasku vytáhnou z USB a dát ji do jinýho USB. Xko, ale pak požaduje znovu nastavení flasky a tím všechno smaže a musím všechno instalovat znovu (každý den). Zkoušel jsem i jinou flasku ! Neví někdo proč to dělá a nebo jak to vyřešit ?

Vyřešeno byla to shit fleska a přehřívala se ....Vím, že pořád otravju, ale nebyl by mi to někdo ochotný doporučit nějakou flesku, která mi pojede normálně bez přehřívaní a nebo straty dat. Měla by mít 16GB nebo víc a cena 500,-Kč. Samo sebou pokud někdo ví jak sehnat levně HDD do Xka tak by to bylo ještě víc úžasný. Diky moc předem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky, ale nemám žádnou možnost jak tam dostat ten program. Navíc co jsem se díval, tak je k tomu potřeba MS-DOS a ani ten nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu