Jump to content
  • 0

USB Fleska

dogmaster

Question

Zdravím, instaluji hry na flasku a všechno jede normálně, jenomže jak vypnu xko a třeba večer ho zase zapnu, hra nejede a musím flasku vytáhnou z USB a dát ji do jinýho USB. Xko, ale pak požaduje znovu nastavení flasky a tím všechno smaže a musím všechno instalovat znovu (každý den). Zkoušel jsem i jinou flasku ! Neví někdo proč to dělá a nebo jak to vyřešit ?

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Konkrétní typ flashky?

A co ti psal dashboard po naformátování?

Měl jsem NoName značku a Kingstona, a zkoušel jsem i usb redukci na microSD karty s Class 4 kartou.

Flashky mi jeli normálně bez problémů a stačilo jednou naformátovat - obě "odpovídali požadavkům xboxu", a ta microSD karta v redukci bohužel neodpovídala, ale hrát by se na ní mohlo (bohužel mi pak hned kixla xD)

Navíc, Microsoft doporučuje používat JEJICH zařízení co je certifikované... xD

Já doporučuju Kingston 16 - 32GB class alespoň 10

• 0
Zdravím, instaluji hry na flasku a všechno jede normálně, jenomže jak vypnu xko a třeba večer ho zase zapnu, hra nejede a musím flasku vytáhnou z USB a dát ji do jinýho USB. Xko, ale pak požaduje znovu nastavení flasky a tím všechno smaže a musím všechno instalovat znovu (každý den). Zkoušel jsem i jinou flasku ! Neví někdo proč to dělá a nebo jak to vyřešit ?

Vyřešeno byla to shit fleska a přehřívala se ....Vím, že pořád otravju, ale nebyl by mi to někdo ochotný doporučit nějakou flesku, která mi pojede normálně bez přehřívaní a nebo straty dat. Měla by mít 16GB nebo víc a cena 500,-Kč. Samo sebou pokud někdo ví jak sehnat levně HDD do Xka tak by to bylo ještě víc úžasný. Diky moc předem ;)

• 0

Díky, ale nemám žádnou možnost jak tam dostat ten program. Navíc co jsem se díval, tak je k tomu potřeba MS-DOS a ani ten nemám.