Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 E nebo Xbox 360 S


zabak79

Otázka

Zdavím,

rozhodl jsem se, že si koupím Xbox 360, ale zjistil jsem, že na trhu jsou dvě verze:

Xbox 360 S - "starší konzole", ale s 5 USB porty a SPDIF portem

Xbox 360 E - nový vzhled, jen 4 USB porty a změnou konektorů AV Port a AV Cable.

Nevíte, zda je rozdíl ještě někde jinde, případně, zda mám jít raději do S nebo E modelu a proč? Díky za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdavím,

rozhodl jsem se, že si koupím Xbox 360, ale zjistil jsem, že na trhu jsou dvě verze:

Xbox 360 S - "starší konzole", ale s 5 USB porty a SPDIF portem

Xbox 360 E - nový vzhled, jen 4 USB porty a změnou konektorů AV Port a AV Cable.

Nevíte, zda je rozdíl ještě někde jinde, případně, zda mám jít raději do S nebo E modelu a proč? Díky za informace.

Rozdíl je v tom takový, že u E není to zapínaní jako u Slim, kde stačí jen přejet prstem a konzole se vypne.

Xbox 360 E je, ale mnohem tlustší verze. Někdo tvrdí, že i strašně tichá oproti slimu ( každopádně u mojí to asi neplatí ). Má o trochu pomalejší start a někdo si stěžuje na problémy z Wi-Fi + na ní jsou vidět všechny otisky. Navíc jsem viděl slim k dostání i v bílé verzi. Žádný jiný rozdíl v tom není. [h=1][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci dělat reklamu nebo tak něco, ale jak jsem psal o ty bílí verzi tak jsem jí našel za skvělou cenu. http://www.sbazar.cz/ostravskazastavni/detail/5386848-microsoft-xbox-360-4gb-zarukatop-stavkompletni-balena těžko se to shání, takže kdyby někdo chtěl taky je možnost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu