Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Negativni zkusnost


rulezzzor

Recommended Posts

Zdravim chlapi,

tak se musim podelit o hodne velkou negativni zkusenost. Koupil jsem par her z originalky.cz a bohuzel jsem chtel jednu vratit, tu hru jsem zkontroloval a byla v naprosteme poradku. Napsal jsem tedy zpet prodejci ze chcu odstoupit od smlouvy a vratit AC4. Bohuzel mi prislo DVD zpet vcetne dopisu kde stalo ze reklamaci zamitaji ze DVD je poskozeno....DVD bylo propichane KRUZITKEM, no nechapu jak tyto hovada mohou dale prodavat...

jak se branit? ma nekdo podobnou zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já měl s nimi také jeden problém, ale vyřešili ho naprosto v pohodě. Přišla mi nová, zabalená hra na ps3, ale disk byl uvolněn z držáčků a byl od středu naprasklý směrem k okraji asi tak 2 až 3cm, prasklina zasahovala až do datové oblasti. Tak jsem jim zavolal, po domluvě jim poslal hru zpátky a oni mi poslali novou, a ta už byla v pořádku.

Btw jak jsi poznal, že bylo dvd propíchané zrovna kružítkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já měl s nimi také jeden problém, ale vyřešili ho naprosto v pohodě. Přišla mi nová, zabalená hra na ps3, ale disk byl uvolněn z držáčků a byl od středu naprasklý směrem k okraji asi tak 2 až 3cm, prasklina zasahovala až do datové oblasti. Tak jsem jim zavolal, po domluvě jim poslal hru zpátky a oni mi poslali novou, a ta už byla v pořádku.

Btw jak jsi poznal, že bylo dvd propíchané zrovna kružítkem?

DVD bylo propichle zkrz na zkrz, todle by neudelala ani XBOX mechanika....

ja k tomuto nemam komentar, uz jsem to poslal na COI, ale nevim zda se tim budou zabyvat...

post-69369-14687172697923_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reklamacni rad: Na rozbalené zboží (porušená průhledná folie) se ze zákona nevztahuje 14ti denní lhůta na vrácení.

V případě že jde o hru od Ubisoftu (Assassins Creed, Prince of Persia..) můžete kontaktovat podporu na www.playman.cz, případně rovnou ubisoft na uplay.ubi.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVD bylo propichle zkrz na zkrz, todle by neudelala ani XBOX mechanika....

ja k tomuto nemam komentar, uz jsem to poslal na COI, ale nevim zda se tim budou zabyvat...

Pokud už hra byla rozbalená - vybalená (píšeš že ano), tak podle reklamačního řádu co si pamatuju není možné hru vrátit bez udání důvodu do 14 dnů. Také tě čeká asi těžké dohadování kdo to udělal, obchod se bude určitě bránit, žes měl třeba svůj disk takhle poškozený a chtěl sis jej prakticky "vyměnit" za jejich nový. Ale pozor, já tě osobně z ničeho NEOBVIŇUJI, jen píšu, čím se podle mne bude asi obchod bránit.

EDIT: headhot byl o něco rychlejší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No psat ti,ze sis mel precist reklamacni rad nema smysl. V tomto pripade kontaktuj playman, jak maji uvedeno v radu a res to s nimi. Playman nebo cenega nemaji problem vymenit disky.

Takze to dopadne tak,ze budes mit novy disk a hra ti zustane.

On bohuzel staci u disku nepatrny kousek obalu a dokaze to znicit cely disk.

seth123: ak se musim podelit o hodne velkou negativni zkusenost. Koupil jsem par her z originalky.cz a bohuzel jsem chtel jednu vratit, tu hru jsem zkontroloval a byla v naprosteme poradku.

Takze rozbalil, jinak disk (hru) nejde zkontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já mám s nima problém, objednal jsem dark souls a jednak hra dorazila rozbalena a navíc byl použít aktivační kód. No dohadování s MS pak primo s vedoucím a zatím nic je to cca 4 měsíce mezitím jsem koupil hru na steamu a kód napsal ke krabičce jelikož na streamu me hra stala 250,- a u nich 650,- tak na to prdim nemám na to už nervy....blbe jen prostě je jejich jednání už jen s tím ze hra je bez online kódu win live nepoužitelná jelikož pokud nejde online tak se neukládají pozice... Já s na skončil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, clovek chce usetrit par korun, nakupuje od firem ala "franto podrzto ja jdu pro penize" a takhle to dopada.

podle mne te nromalne zkousi odrbat. poslali ti zpet uplne jiny disk, pochybuju ze totiz poznas ten, ktery jsi jim poslal? trval bych na vraceni penez a nikoliv vymene kus za kus.

kdyztak mam 1ks ACIV na prodej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozbalením-vybalením hry z folie už ta hra ztrácí svou původní hodnotu a nejde ji znovu prodat jako novou, je podle mne tedy logické, že ji už nejde vrátit ve 14denní lhůtě.

Ať už tím, že třeba nějaký unterwassrman zkusí vyměnit svůj poškrabaný disk za nový z eshopu a ten poškrabaný jim pak pošle zpátky (nemyslím tímto autora topicu!). Nebo případně u online passů, dlc kodů, ty také bývají vloženy v krabicče a pokud ta je otevřena, tak už eshopu nikdo nezaručí, že nebyly použity.

Prostě pokud omylem objednám hru, kterou už mám doma, tak ji určitě neotevírám-nerozbaluji a nemám problém s jejím vrácením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozbalením-vybalením hry z folie už ta hra ztrácí svou původní hodnotu a nejde ji znovu prodat jako novou, je podle mne tedy logické, že ji už nejde vrátit ve 14denní lhůtě.

Ať už tím, že třeba nějaký unterwassrman zkusí vyměnit svůj poškrabaný disk za nový z eshopu a ten poškrabaný jim pak pošle zpátky (nemyslím tímto autora topicu!). Nebo případně u online passů, dlc kodů, ty také bývají vloženy v krabicče a pokud ta je otevřena, tak už eshopu nikdo nezaručí, že nebyly použity.

Prostě pokud omylem objednám hru, kterou už mám doma, tak ji určitě neotevírám-nerozbaluji a nemám problém s jejím vrácením.

To vse zni logicky pro nas spotrebitele, ale pracuji ve firme kde provozujeme internetovy obchod a bohuzel jsem jiz nekolikrat narazili na nesmylny vyklad obcan.zakoniku. Kdy nam jasne rekli ze obal od zbozi neni hlavni podminkou pro vraceni a tudiz nam muze zakaznik vratit zbozi bez obalu nebo s poskozenym. Nejaka klauzule mozna udava, ze lze % primerene ponizit cenu u poskozeneho obalu. Nechce se mi verit, ze by pouze stacila odstranena folie stacila na neuznani zakonneho vraceni ve lhute 14dnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu