Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pujcovani her


the edge

Recommended Posts

nechtěli by jste si pujčovat sloty s hrama?

podmínkou by mělo byt nějaký počet kladných hodnoceni navrhuju 10-15 kladných hodnoceni.

jsou 2 možnosti jak to uskutečnit za prvé hru za hru co znamená že pokut budu chtít já něco od vás tak musím dát hru kterou budete chtít

a nebo za druhé to necháme volně že si bude moct každý půjčit jakou hru bude chtít,ale na oplatku bude muset dát pro kohokoli své hry,

takže by to vypadalo tak že by každý kdo by se tohoto půjčování chtěl účastnit musel dát k dispozici minimálně jednu hru každému kdo by o ni projevil zájem,vypadalo by to tak že by Pepa řekl že si chce ode mě půjčit tu a tu hru a já bych mu ji uvolnil třeba na 14 dnů a já bych mohl řict třeba Kláře že od ní chci zase něco jiného,bylo by to hodně o důvěře,tak nevím jestli by to fungovalo.

edit tak jsem to trošku upravil,dost často píšu z ps3 internetu a tam nejsou háčky a čárky.

Upraveno uživatelem the edge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

tak vidím že moc velký zájem by o to nebyl,tak dám první nabýdku pújčím darksiders 2 a pay day 2 hry jsou na 2 účtech tak mužu půjčit třeba jen jednu.

rád bych si zahrál diablo 3,splinter cell blacklist, metal gear solid ground zeroes,south park ale i jine,své hry jsem ochotný pujčit člověku co má aspon 10 kladných hodnocení a 100 příspěvků(a samozdřejmě hru o kterou mám zájem) a můžem se domluvit na 14 dnech až 1 měsíci.

Upraveno uživatelem the edge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu