Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry které hrajete v roce 2014 !


WHITE-CZ

Recommended Posts

No, kdybych neměl na horní části displaye černou čáru od křupnutí, špatně mačkající se X a O a vyšší rozlišení (Oproti mobilu s 800x480 co už je teď taky bída je to jako pěst na oko :D) tak bych si rád zahrál GTAčka, Gran Turismo, Flatout, Motorstorm, ModNation Racers, PS1 tituly a další. Kdybych měl silnější mobil tak bych si to mohl zahrát i přes emulátor PPSSPP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdybych neměl na horní části displaye černou čáru od křupnutí, špatně mačkající se X a O a vyšší rozlišení (Oproti mobilu s 800x480 co už je teď taky bída je to jako pěst na oko :D) tak bych si rád zahrál GTAčka, Gran Turismo, Flatout, Motorstorm, ModNation Racers, PS1 tituly a další. Kdybych měl silnější mobil tak bych si to mohl zahrát i přes emulátor PPSSPP :D

To raději ne... Ani Xperia Z to nezvládá a hlavně je to hrozně nehratelný z pohledu ovladatelnosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Wow super že to tu žije :) a já teď na PSP hraju asi po skoro až roční pauze Tekkena,Pokemony (z emulatoru GBA ), Metal Gear Solid,Dantes Inferno,Monster Hunter .... pořád mě to dost baví :) Hlavně ty pokemoni ..... :D Odehrál sem je už na Pc několikrát i na mobilu a ted se k nim vracím na PSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
To raději ne... Ani Xperia Z to nezvládá a hlavně je to hrozně nehratelný z pohledu ovladatelnosti :D

I Sony Xperia go, utahla v klidu ePSXe, hrál jsem na to vikings norse by norsewest, po Xperia go jsem měl Xperia t a na něm to bylo o kousek lepší (lepší ovládání - větší displej) a o z1 co mám teď, to je asi zbytečný psát. Ale asi záleží na konkrétní hře, já hrál pouze ten vikings...

F,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na psp go mám rozehrany už X let Tomb raider 1 (ps one) a už několikrát sem dohrál hi octane - zná někdo?

E: teď ještě koukám

Crusader no remorse

Assasins creed bloodlines

Rayman

Abes odysee

Mahjong artifacts

E2 motorstorm arctic taky

Upraveno uživatelem filom3n
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pořídil jsem si PSP 3004 BP teprve nedávno cca týden zpět zkusil jsem pár her přímo pro psp a nakonec skončil u psx her.

Gran Turismo 1,2 a pro psp GT

Tomb Raider

Driver

Medal of Honor

NFS: Shift jsem si zatim moc nezkusil tak sem zvědav jake to na pspčku bude

Pokud víte o nějaké dobré závodní nebo akční hře, tak dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Já hraju pořád,a i v posteli na filmy.Vím že už toto překonali chytré telefony ale mě to psp docela pořád baví.Také ho používám v autě k autorádiu.Jinak hry asi jako píšete klasiky , GTA,Flat out,SSX,

Jinak musím se přiklonit,že poslední dobou jedu hodně her z PS1,je tam jen problém že nejlepší hry jsou často na 2cd a některé konverze jsou problém.Věřím,že se na konverzích či remacích dalo dost vytěžit ale nikdo toho nevyužil,a ted už se na PSP kašle :( Ten naposled jsem hrál IN Cold Blood a Broken Sword,ale mám problém s těma dvoudiskama nejde to prostě přehazovat :( Ale třeba Metal Gear mi jde.

Matt hofmans BMX je super hra,ale osobně se cítím že hraju pořad tony hawka ze skatem :D Jako kola doporučuji více Dave Mirra freestyle BMX.Jinak pokud baví kola tak doporučuji MTX mototrax s Travisem Pastranou,to je hodně zábavná hra,hlavně znalce FMX potěší :)

No vida chtěl jsem stručně odpovědět a zas jsem si ulétl na slohovce :D

Upraveno uživatelem holub
gramatika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...

Poradi nekdo ?

Resim jak co nejlevneji dostat na velkou obrazovku stare hry z emulatoru co hraji na psp.

V uvahu pripada vic variant , pripojit notas , pripadne koupit flashnute wii.Napadlo me propojit psp pres kabel do tv.

Mam ale docela velkou tv , 160 cm plazmu a nedokazu si predstavit jak to na ni bude vypadat a nechci za kabel vyhodit 500 korun zbytecne.

Poradi nekdo ?

Pak mam jeste ps2 , ale nedokazal jsem na pametovku dostat tu aplikaci co dokaze spouste homebrew aplikace:-( ,resp. dostal jsem ji tam ale nefungoval ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu