Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ps4 made in japan jen nalepka??


Tiger

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Chováš se jak retard. Jen jsem chtěl zkušenost někoho, kdo to třeba má.Logicky. Nechtěl jsem troubu, co napíše, že v tescu by nekoupil nic jiného než potraviny.

Nejde o tesco, ale o tu nálepku!Viděl jsem ji ve více obchodech, proto mě to zajímá.

V tescu jsem se ptal, tam mi to neřekli, nevědí to.Prostě jim to tak přišlo.

A na SONY podporu budu psát jako poslední, protože odepisujou za tejden a nemám na to takovou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A na SONY podporu budu psát jako poslední, protože odepisujou za tejden a nemám na to takovou dobu.

Tak se raději zeptáš na console fóru, kde pracuje 80% uživatelů v Sony a odpoví ti do jedné hodiny. Tvoje starosti bych chtěl mít, jde vidět že jsi ješte nepoznal, co je život, když máš čas, řešit takové věci. :cheesygrin:

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sháním někoho, kdo mi poradí a řekne svou zkušenost, ne týpka, co se nudí. Ptal jsem se na otázku a ty jsi mi jen řekl, že bys v tescu koupil sotva potraviny. Díky za tvůj opravdu úžasný názor.

Prosím o další lidi, ale ne týpky,co se nuděj a nakupují potraviny. Díky

To víš, nechci mít čínskou konzoli, ale Japonskou. To není o tom, že jsem nepoznal život, ale o tom, že chci potencionálně kvalitnější výrobek, ale to ty zřejmě nechápeš, nepoznal jsi, co je život, když máš čas, psát takové kraviny.

Upraveno uživatelem Tiger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je samotná konzole s ovladačem,nebo nějakej bundle ? Neni důležitý co je na krabici ,ale co je na konzoli ,další věc je ta že mezi Japan a China není rozdíl ,je jedno jestli to složej šikmáči co mluvěj Japonsky nebo Čínsky. Nikde se nepíše že by jedna nebo druhá verze byla poruchovější ,poruchovost je zanedbatelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sovel: Asi jsem slepý, ale na můj dotaz tam odpověď není. A na googlu jsem hledal hodinu. Bez hledání bych se ani neptal...

promiň ale otázka zněla

,,Zdar, nasel jsem v Tescu made in japan konzoli,ale nezda se mi to. Na krabici je made in china a pres to je nalepena nalepka made in japan. Jak to tedy je? Je to jen falsifikat?,,

ve článku je jasně psáno, že evropské verze jsou made in Japan, sice je tam zřejmě ale fotky a to co jsi viděl mluví za vše. BTW falsifikát PS4?? to snad ne ...

tedy odpověď = ne není to falsum ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

falsifikát té nálepky, logicky... no víš, ono když je na krabici made in china a přelepeno made in japan a na konzolistoj je fotka se štítkem made in japan, tak kdo se v tom má vyznat?Je lepší se zeptat. Jenže tady tě za otázku každej vyjebe nebo ztrapní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samotné konzole byly Japan ,když to byl Bundel ,tak to byla China ,takže nějaká kachna že Evropské konzole jsou Japan je nesmysl. Pokud nevěříš tomu co je na krabici ,tak se podívej co je na konzoli ,když chceš jen Japan. Jediný co se řešilo bylo to že některý uživatelé měly konzoli hlučnou ,ale bylo to tak půl na půl někdo měl Japan ,někdo China ,někdo psal že když mu konzoli vyměnily Japan za China ,tak byla konečně tichá ,tak si potom vyber co je potenciálně kvalitnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak se raději zeptáš na console fóru, kde pracuje 80% uživatelů v Sony a odpoví ti do jedné hodiny. Tvoje starosti bych chtěl mít, jde vidět že jsi ješte nepoznal, co je život, když máš čas, řešit takové věci. :cheesygrin:

Rád si hraješ na chytráčka že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu