Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Slim kabel - problem


morri21

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Chci se jen zeptat dnes jsem zkousel zapojit kabel do tv na scart, takze nebylo zaplych vsech 5 konektoru, ale jen 3 obraz jsem nahodil, ale byl cernobilej? Je to TV SONY Trinitron, ktera uz podporuje NTSC. Samozrejmne PSP bude pripojeni k jine TV SAMSUNG LCD, ktere ma vsechny konektory, ale proste se chci jen zeptat, proc kdyz jsem rozjel obraz tak to jde cernobile......diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se jen zeptat dnes jsem zkousel zapojit kabel do tv na scart, takze nebylo zaplych vsech 5 konektoru, ale jen 3 obraz jsem nahodil, ale byl cernobilej? Je to TV SONY Trinitron, ktera uz podporuje NTSC. Samozrejmne PSP bude pripojeni k jine TV SAMSUNG LCD, ktere ma vsechny konektory, ale proste se chci jen zeptat, proc kdyz jsem rozjel obraz tak to jde cernobile......diky za odpovedi.

Neni to nahodou tim, ze ten kabel ma oddelene tri zakladni barvy, kazdou na vlastni cinch? (cervena, zelena, modra). Kdyz je nezapojis vsechny, tak ti to proste barevne nikdy nepujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kua není to na ho*no????????? xD kua asi si kabel nekupim xD

EDIT: sony su fakt k*i ... kdyby to daly normál max rozlišení + možnost antialyas...(nebo jak se tomu nadava xD)

to co pises je blbost ... antialiasing by ani nesel ... pac grafiku propocitava psp a ne televize :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu