Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Musíš dohrát jeden klan a pak druhej ,což je 12 a 12 týdnů,v kuse musíš přežít těch 12 týdnů a pak jedeš od znova za druhej klan . Je to dlouho ale tuším že týden 6,8,10,12 máš ukoly kde je 100 % riziko ztráty populace tam si prostě jenom musíš dávat bacha co si vybíráš za ukoly . Ještě ti poradím ať si držíš celkovou populaci hodně nizko např max 30 lidí,dost ti to ulehčí hru pokud nejsi dobrej hráč tak tohle ukrmíš i s mizernýma výsledkama takovou malou skupinku . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zdravim, prohledal jsem vsechny weby zabivajici se coverama ke hram a nikde jsem nenasel cover na TLOU remastered. Mohl by mi nejaky vlastnik TLOU naskenovat cover a nekam ho upnout?

Dale by me zajimala vec ohledne trofeji. Momentalne hraji new game plus na survival. Jsem uz na konci a vim, ze neposbiram vsechny sbiratelne veci. Daji se pak chybejici veci posbirat pouze prehranim urcite kapitoly (zjistim si v ktere kapitole se chybejici vec nachazi) a nebo budu muset hrat znovu a posbirat to vsechno na jedno projeti hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budeš hrát další hru+, tak musíš pokračovat na tom stejným savu a přenesou se ti všechna vylepšení Joela a zbraní. U collectables/rozhovorů/vtipů/dveří/manuálů stačí jen dodělat, co ti chybí (klidně přes kapitoly)

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím všechny :-)

Včera dohráno a musím říct, že je to opravdový klenot

Spoiler alert :

Ohledně konce, kdy Joel lže Elli ohledně světlonošů. Zdálo se mi to, nebo ona to ví že jí lže ? Přišlo mi, že na tom jejím pohledu je to vidět.

Jinak konec "hrůůůůůůza". Po tom čím spolu projdou, jí Joel takhle zalže. A ten její pohled :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám dotaz pro zkušenější hráče. Jsem na nějaké přehradě, kde jsem otevřel ovládacím kolem jednu část plochy, po které se dá přejít na druhou stranu. Druhé ovládací kolo je však na druhé straně a nevím jak se tam dostat. Oběhal jsem vše, potápěl se ve vodě... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika v intru vypadá výborně, ale ve hře bych očekával nextgen zpracování, obraz je až moc čistý bez efektu např. poletující prach atd. hustota trávy zůstala stejná jako na ps3. V gta na ps4 to vypadá super, ale hlavně mi vadí když jedna postava projde skrz druhou, doufám je v dalším díle to nebude. A nechápu proč tam je 30 fps jinak hra 8 z 10.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadí mi i to, že nejdou vypnout nápovědy samostatně, ty nápovědy které vám označují kde co je a kam máte jít. pokud je vypnete tak vypnete celý hud, pak ani nemáte přehled kolik je nábojů v zásobníku.:?

Pokud si hru zahraješ na Grounded, nebudeš vědět ani tak, kolik máš nábojů, hold nebuď bábovka a zahraj si to pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar pařani, měl bych jen malý dotaz...koupil jsem bazarovou hru last of us remastered a na disku je nápis promo only, na začátku hry jde zapnout čeština v menu, dál už jsem nezkoušel, neměl jsem čas. Není to nějaká okleštěná verze ? Bude tam celá hra nebo je to nějaké rozšířené demo, to bych byl tada naštvanej...krabička je originální ale buklet žádný...dík za odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu