Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

zdar pařani, měl bych jen malý dotaz...koupil jsem bazarovou hru last of us remastered a na disku je nápis promo only, na začátku hry jde zapnout čeština v menu, dál už jsem nezkoušel, neměl jsem čas. Není to nějaká okleštěná verze ? Bude tam celá hra nebo je to nějaké rozšířené demo, to bych byl tada naštvanej...krabička je originální ale buklet žádný...dík za odpovědi..

Jedná se o plno hodnotnou hru, jen je bez original přebalu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já multiplayer už hraju, když rozkliknu trofeje téhle hry, tak je tam 5 složek (2 za singleplayer a 3 za multi) dostal jsem pár trofejí za Reclaimed territories, pár trofejí za Abandoned Territories, ale za Grounded mode zatím vůbec nic... Nevím co to Grounded mode je a na to se ptám... Ve složce Grounded mode jsou dvě trofeje a to: Dokončit Geounnd mode a dokončit Grounded mode plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takhle...takže jedna z těch trofejí je k SP a ta druhá je k DLC Left behind? nebo se obě vztahujou na základní hru?

ještě bych měl dotaz, co znamená u Singleplayeru např toto: Complete the game on Normal + ...to jako že to mám dohrát ještě jednou na tuto úroveň?

Upraveno uživatelem ccinkyda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
potrebuju poradit nemuzu se prihlasit ke kamaradum do hry porad mi to pise vyhozen ze hry kdyz ho pozvu ja pise porad stejne nemusi se neco nekde nastavit ? diky

Zkontroluj své internetové připojení a poté si ověř, zdali TY i tvůj kámoš vlastníte veřejné IP adresy (většinou ověřitelné u poskytovatele). Popřípadě, jako vždy, nastavení routerů atp.

U PS3 si pamatuji, že tohle byl hlavní problém, kdy jsem nebyl si schopen s kýmkoliv zahrát a připojit se.

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....podobný problém jsem řešil s kámošem při hraní hokeje online...jakmile jsme si vzájemně poslali pozvánku do hry tak nás to nespojilo....nakonec si jeden z nás dal veřejnou internetovou adresu a už to fungovalo...akorát většina poskytovatelů připojení chtějí tuto změnu zaplatit...u kámoše to dělalo asi 100 měsíčně navíc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj. Zacal jsem hrat MP a docela me to chytlo. Jen jako zacatecnik dostavam docela na pr.el a rad bych prezil tech 12 tydnu kuli trofeji. Mohl by mi nekdo dat nejaky rady? Predevsim jaky tydny byvaji nejhorsi jaky je dobry volit ty mise aby se to dalo splnit ci jaky rezimy hrat. Dik moc za kazdou radu

EDIT: No a je to tady... nastal 6. tyden kde byla umrtnost 100% a ja nesplnil takze musim zase od zacatku:angry: Jen teda nechapu duvod nesplneni mise... mel jsem udelat 3 srazeni s automatickou puskou a nikdy se mi zadny nezapocitalo. Vyzkousel jsem vsechny dostupny automaticky pusky i tu co je na obrazku u ukolu a stejne nic

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak se mi zda ze kdyz v prubehu zapasu hru vypnu tak se mi ten den nezapocita jako splnenej... kdyby se mi pri 100% umrtnosti nedarilo tak toho pujde vyuzit ne?
Přesně tak, tak jsem to dělal i já, když se extrémně nedařilo, ale to snad jed tak dvakrát.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam prosim otazecku na nekoho kdo hral chvili MP... Po odemceni 7500 dilu mi najednou skocilo dalsi odemknuti az pri 25000 a vzhledem k tomu ze jsou ted ve sleve DLC me zajima zda me jeste ceka odemknuti nekterych zbrani ci schopnosti nebo ty zbyly uzamceny jsou vyhradne pouze ke koupi... Zkousel jsem najit na netu nekde seznam schopnosti a zbrani ktere se odemykaji pri urcitym poctu dilu ale marne. Dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Chtěl bych se zeptat na projití hry na survival+. Dohrál jsem hru na normal, pokračoval v normal +, odehrál prolog, sejvl, vrátil se do menu, vybral kapitoly a mám na výběr stále pouze ze základních her, čili žádné obtížnosti +. Chtěl jsem to dohrát na survival +, ať mám trofeje za všechny obtížnosti, hrát ještě dvakrát na survival a pak survival + se mi moc už nechce. Neví někdo, kde by mohl být problém, že ty obtížnosti + nemám otevřený? Díky.

Edit: A teď jsem si teda všiml, že přestože jsem dohrál hru na normal, trofeje mám pouze za normal a easy, ale ne za easy +. Takže abych mohl hrát na survival +, musím hru dohrát na klasickou obtížnost, pak znova na danou obtížnost +, a až pak se mi otevřou u všech obtížností obtížnosti +?:-) Chápu to dobře?

Upraveno uživatelem mayday
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start a New Game+

Complete Chapter 1 of the game, Hometown

As soon as Chapter 2 begins (20 Years Later), pause the game and save. Exit to the main menu

Choose Chapter Select and select the first chapter "Hometown"

Notice you can now select Survivor difficulty? Select it and play the game from this point on to the end.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu