Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Páni klideček... Bola to pecka, je to pecka a bude to ešte vačšia pecka... Naughty dog na tom pracuje vo dne aj v noci, dokonca tam niektorí programátori aj spávaju... Ma to byť jedna z najkrajších hier na PS4... Strašne moc sa teším...:party:

Upraveno uživatelem koste80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomb raider taky vypada jinak nez na ps3... a o mnoho lip tak to myslim. Odstiny lesky kuze na postavach, vice detailu atd.

Ja to na ps3 prestal hrat a koupil ps4 a cekam az to vyjde a hned jedu od zacatku a vubec mi to nebude vadit...

To máš pravdu, ale Tomb Raider , vypadal stejně na PC jak na PS4, takže to třeba nějak použili z PC verze, ale v tomhle se moc nevyznám, takže to možná bude blud, ale jde mi o to, že to je jakoby už v té lepší grafice vytvořené, ale TLOU vyšlo jen v té "horší" na PS3, tak se obávám, že tam moc změn nebude, ale nechám se mile překvapit. Tak pokud na tom tak zarputile makají, jak se píše ve článku, tak to třeba vážně celé překopali. Nebo spíš jak se někde psalo, že už od začátku vývoje to měli jakoby v lepším rozlišení a kvalitě, ale museli to ponižovat, aby to PS3 udýchala. Jsem zvědav, protože obrázky mě o tom zatím nepřesvědčily, takže se těším na první gameplay...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra tak nevím, ale čekal jsem víc..sorry, ale kdybych se rozhodl kupovat hru podle grafiky, tak do toho určitě nejdu. Ty texturxy jsou děs! Vždyť to jde vidět jak mají nízké rozlišení. Myslím, že když přijdeš blíž k nějakému objketu, tak to bude pěkně máznuté, žádná ostrost. A modely aut děs běs. Naštěstí hru kupuji kvůli příběhu a hratelnosti. Každopádně se zase jedná jen o HD remake, což se dalo čekat. Tvrdili 4x detaijlnější textury, ale to se mi nechce věřit. Vpadá to jak na PS3 a nebo je to nekvalitní video. Je to vybledlé, málo ostré a úplně stejné jak na PS3...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu