Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím, co by si chtěl od PS3 remasteru? Myslím si, že grafika už na PS3 byla skvělá a na PS4 bude stejné, možná nepatrně lepší, ale nečekal bych od toho nextgen nebo já nevím. Mnoho lidí řeší moc grafiku, přitom v Last of Us se nemají za co stydět.

2 Lovecrossed: časem si to pro PS4 asi pořídím, buď to příjde jako free titul pro PS+ nebo se to slevní na nějaké 3 stovky a pak to koupím.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, ale proč tvrdili 4 x detailnější textury. Tvrdili, že původně ta hra měla lepší textury, které se ale museli ponížit asi až 4 x, aby PS3 stihala, tak jsem si myslel, že teď to právě bude ta původní lepší verze. Třeba ty nejnovější obrázky vypadaly celkem dobře a šlo vidět, že je to mnohem ostřejší. Krom teda těch vraků aut, ty jsou děsné a hranaté jak na PS2 :-) Možná je to fakt špatné video, uvidíme. Každopádně do toho jdu, protože jsem to nehrál...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim co jsi cekal....kazdymu snad bylo jasny ze hra bude mit max.ostrejsi obraz a lepsi praci se svetlem a stinama...nebo jsi cekal uplne jinej vizual?...hru jsi nikdy nehral,ale hl.ze tu hudrujes nad vizualem ,kterej jsi videl pouze v 720p a jeste z youtube... [emoji1]...Az si hru zahrajes tak tohle vubec resit nebudes..ver mi... [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem ted koukal na Twitch a nektery lidi uz streamujou hru..Jestli se jedna opravu o remastered verzi nevim,jsem ted na mobilu,tak kdyztak juknete....psat : pozor na spoilery asi nema smysl [emoji1]

EDIT: Moznosti fotorezimu s volne pohybujici se kamerou : www.eurogamer.cz/articles/2014-07-24-nahravky-fotoreim-a-dali-momentky-z-the-last-of-us-na-ps4

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v prvních recenzích si hra odnáší temer vzdy ultimatní hodnocení...Na ceskych serverech take,bohuzel mi ale pripada ze hodnotili hru jako takovou a ne pouze uroven remasteru...Nevadi...

www.eurogamer.cz/articles/2014-07-28-shrnuti-recenzi-the-last-of-us-remastered

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nějak jsem nepochopil, proč je ve hře možnost uzamknutí na 30fps???

Udajne pro lidi,kteri si to radsi zahrajou ve 30fps ... Jinak v 30fps jsou pry trochu hezci stiny... Ale kdyz jsem videl rozdil v plynulosti 30 vs 60 fps tak uz vim,ze do tech 30 ja osobne urcite prepinat nebudu [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu