Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

No,napr. v ktorej hre mas podobny pribeh,scenar a spracovanie?

No jak jsem psal buď v seriálu The Walking Dead, nebo ve filmu Cesta. A nebo ve hře The Walking Dead, ale sto pro už to tady bylo. A ta vakcína? Ty se nedíváš na horrory o zombících. To se řeší snad v každém :-) Ale opravdu hru neshazuji, jen jsem prostě měl mnohem lepší pocit při hraní serie Uncharted.

Edit: Stačí se podívat na obal filmu http://www.csfd.cz/film/233126-cesta/

P.S Každopádně já jsem velký kritik, takže mě asi nemusí nikdo brát vážně :-) Za poslední roky nevznikla hra, kterou bych měl chuť hrát dvakrát, ale to je prostě jen můj problém. Co jsem v životě hrál víc než jednou, tak Tomb Raider první díly, Mafie, Zaklínač a Resident Evil první díl mám pocit...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak nejsem úplně sám cvok :-) Schválně jsem zadal do vyhledávače The Last Of Us předvidatelný příběh a vyskočila na mě recenze, kde borec píše skoro to samé co já :-) http://www.zing.cz/recenze/1014/the-last-of-us-postapokalypticke-dej-vu

Dovolím si citovat autora: V tomhle mumraji se ujímáte role životem zničeného Joela, který se tak dlouho protloukal na vlastní pěst až mu osud (čti scénárista) přihrál do cesty mladou Ellie, jež ho navždy změní. Upřímně řečeno, příběh vážně chválit nelze. Jde o tisíckrát omílané klišé, které je navíc prosté jakýchkoliv nečekaných zvratů a veškeré dění je člověk schopný uhádnout dopředu. Na druhou stranu, kvalita jeho zpracování je, jak je u Naughty Dog zvykem, na vysoké úrovni a pokud vás do očí bijící neoriginalita netrápí, nepochybuji o tom, že si hru vcelku bez problému užijete.

Jsem jen rád, že nejsem sám "divný" :-) To hlavní jsem zvýraznil.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky si přečti tu diskuzi pod recenzí. Jo a ten člověk už recenze nepíše :)

A sakra to jsi mě moc nepotěšil .-) Ale pozor našel jsem ještě jednu v sectoru.sk :-) Opět budu citovat autora: Príbeh The Last of Us nie je originálny. Na druhej strane to ani nepotrebuje. Okamžite dokážete z rukáva vysypať názvy aspoň piatich filmov, ktorými sa scenáristi výrazne inšpirovali, nehovoriac o ďalších médiách. Aj preto neprekvapí, že osud jednotlivých postáv a vlastne aj koniec, viete dopredu odhadnúť a hra pred vami rozohrá nejaké to tradičné klišé. Skutočne to nie je o príbehu a aj napriek tomu Last of Us dobre funguje. Celé je to o hlavnej dvojici postáv a chémii medzi nimi. Joel a Ellie sú rôzni, ale od prvého stretnutia majú zaujímavý vzťah, ktorý sledujete ako nezaujatý pozorovateľ aj napriek tomu, že jednu postavu priamo ovládate.

Jak jsem říkal kopie jako prase a klišé :-) Každopádně dal 9/10 skoro jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPOILER: Ja jsem teda nevedel jak bych to ukoncil...ja sem puvodne kdyz jsem to hral poprve tak jsem myslel, ze hra konci jak se joel zrani a potom umre, zabrnkala by kytara a konec...pak by bylo to dlc o ellie...pak jsem puvodne byl nastvanej, ze za ni hraju, ze se to tam nehodi...ale pak to bylo super a ten konec me taky prekvapil...myslel sem ze bude lek a konec, ale ne tohle...no a pak jak je jeste asi 2min hrani u toho domova to je proste pecka...ja bych chtel pokracovani, ale vubec si nedovedu predstavit jak by to bylo...asi treba ze nakazenych je min a min a podnikaj posledni zoufalej boj...jeste trosko mimo se mi hrozne libila trilogie gear of war - shrnul bych to takhle 1dil smutek,boj o preziti 2dil vzchopeni lidstva,valka,chaos 3dil posledni vzchopeni tech locustu, zoufalost...jo ta hra taky byla jenom vystrilej tohle a tohle, ale paradne jsem se bavil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkrátka nemám rád tyhle klišé řeči o klišé, předvídatelném ději a neoriginálním příběhu. To můžeš s klidným svědomím prohlásit téměř o čemkoliv, o hrách obzvlášť. Á propos, znáš nějakou jinou hru, ve které se objevuje pedofil? Jen více her s takto neoriginálním příběhem, předvídatelným dějem a spoustou klišé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkrátka nemám rád tyhle klišé řeči o klišé, předvídatelném ději a neoriginálním příběhu. To můžeš s klidným svědomím prohlásit téměř o čemkoliv, o hrách obzvlášť. Á propos, znáš nějakou jinou hru, ve které se objevuje pedofil? Jen více her s takto neoriginálním příběhem, předvídatelným dějem a spoustou klišé ;)

Spoiler: A joo vlastně David ji chtěl...tak to jsem fakt v žádné hře neviděl :-) Jinak mě by se třeba líbilo, kdyby právě Joel umřel, protože takhle to prostě v životě chodí, obzvlášť v postapokalyptickém světě. Eli by pokračovala a potkávala další lidi, prostě smrt hlavního hrdiny, ale ne nakonci jako většinou. A druhý hlavní hrdina by vlastně zůstal takže v poho :-) Pokračování, pokud bude, tak asi něco v duchu, že Joel Marlen jen postřelil, protože mu to svědomí nedovolilo a ona se zbytkem světlonošů se vydá Eli hledat, nebo ji prostě světlonoši zachrání, nebo bez Marlen. Nebo už Eli bude dospělá a zjistí pravdu, že nikdo jakoona neexistuje a rozhodne se tu vakcínu udělat a bude hledat zase světlonoše, kteří, ale budou bydlet někde úplně v řiti a ona zase pojede přes celou zemi, aby je našla. Nebo to bude o úplně jiných lidech atd :-)))

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) To o té dvojce byla jen nadsázka, ale pokud bude určitě to bude nějaké podobné klišé :-) Ale čert to vem. Pokud se to bude dát hrát, určitě do toho půjdu. Pořád lepší než minimálně polovina her co vychází. A když už jsme u toho příběhu, tak hra Walking Dead ať už první, nebo teď druhá sezóna co se syrovosti týče v mnohém předčí TLou. A dokonce dokáže překvapit. Hlavně teď ve dvojce je to docela maras...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem psal buď v seriálu The Walking Dead, nebo ve filmu Cesta. A nebo ve hře The Walking Dead, ale sto pro už to tady bylo. A ta vakcína? Ty se nedíváš na horrory o zombících. To se řeší snad v každém :-) Ale opravdu hru neshazuji, jen jsem prostě měl mnohem lepší pocit při hraní serie Uncharted.

Praveze mam rad horory,postapokalypticke prostredie,zombikov....prave preto som sa pytal na podobne HRY a nie filmy. Walking Dead adventura bola super...ale na TLOU sa to technickym spracovanim nechyta. Heavy Rain a Beyond boli 2 vynikajuce pribehy....a TLOU patri podla mna medzi spicku,co sa tyka podania pribehu...aj ked cerpa z inych filmov. Vysledne prevedenie je vyborne a to je pre mna ako hraca podstatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem psal buď v seriálu The Walking Dead, nebo ve filmu Cesta. A nebo ve hře The Walking Dead, ale sto pro už to tady bylo. A ta vakcína? Ty se nedíváš na horrory o zombících. To se řeší snad v každém :-) Ale opravdu hru neshazuji, jen jsem prostě měl mnohem lepší pocit při hraní serie Uncharted.

Praveze mam rad horory,postapokalypticke prostredie,zombikov....prave preto som sa pytal na podobne HRY a nie filmy. Walking Dead adventura bola super...ale na TLOU sa to technickym spracovanim nechyta. Heavy Rain a Beyond boli 2 vynikajuce pribehy....a TLOU patri podla mna medzi spicku,co sa tyka podania pribehu...aj ked cerpa z inych filmov. Vysledne prevedenie je vyborne a to je pre mna ako hraca podstatne.

Tak to každopádně. U Walking se mi příběh líbí víc, ale zase je to "jen" adventura a nevypadá to tak hezky, ale emoce má taky parádní. Beyond ani Heavy Rain jsem nehrál, takj nemůžu hodnotit. Každopádně mě osobně se prostě zrovna příběh v Tlou líbíl "nejmíň". Hra má skvělé herní mechanismy, skvělý dabing a hlavně ty emoce. Ale tak sto lidí sto chutí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo příběh nepatří mezi ty nejoriginálnější, ale rozhodně bych netvrdil, že je předvídatelný... Jasně když někdo čte až moc superlativy na něco, tak ho to potom zklame, protože čekal něco co snad ani nejde, a proto si nikdy o filmech a hrách moc nečtu. :D V téhle hře prostě všechno funguje jak má a člověka pohltí, že nemá čas přemýšlet a pitvat se v příběhu co je a není originální. TLOU by aní překomplikovaný příběh neslušel a možná by to právě tak dobře nefungovalo. A upřímně řečeno v průběhu hry jsem čekal všelijaké konce ať už dobré nebo špatné ale takový jaký byl ne. Horší to ale bude s tou chystanou filmovou adaptací, tam se budou muset hodně snažit aby to fungovalo tak jako ve hře, až z toho mám strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo příběh nepatří mezi ty nejoriginálnější, ale rozhodně bych netvrdil, že je předvídatelný... Jasně když někdo čte až moc superlativy na něco, tak ho to potom zklame, protože čekal něco co snad ani nejde, a proto si nikdy o filmech a hrách moc nečtu. :D V téhle hře prostě všechno funguje jak má a člověka pohltí, že nemá čas přemýšlet a pitvat se v příběhu co je a není originální. TLOU by aní překomplikovaný příběh neslušel a možná by to právě tak dobře nefungovalo. A upřímně řečeno v průběhu hry jsem čekal všelijaké konce ať už dobré nebo špatné ale takový jaký byl ne. Horší to ale bude s tou chystanou filmovou adaptací, tam se budou muset hodně snažit aby to fungovalo tak jako ve hře, až z toho mám strach.

Tak film bude jednoznačně sračka, můj názor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku odvážné tvrzení když se o tom filmu zatim prakticky nic neví :D

No mám takový pocit, že se toho ujme nějaké béčkové studio a dopadne to katastrofálně. Viz třeba Max Payne, Silent Hill (Ikdyž jednička ještě celkem šla) a mnoho dalším filmů, které se inspirovaly hrou. Ale nechám se mile rád překvapit :-)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ign.com/articles/2014/08/11/parts-of-the-last-of-us-movie-to-be-quite-different-to-the-game?utm_medium=referral&utm_source=t.co

Má to na starosti studio co stojí za filmama Resident evil, Underworld atd. takže nějaká zkušenost s podobným žánrem tam bude, scenář píše sám Neil Druckmann, producent je Sam Raim (edit: podle csfd by to snad měl i režírovat)i což není taky žáden amatér. Teď ještě aby to dostalo dobrého režisera velký rozpočet a povedlo se herecké obsazení a snad by to mohlo nějak vyjít :) Jenom ať to není taková slátanina jak ty Resident Evil filmy

Upraveno uživatelem Lord1382
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o statistiky jde o to , že tohle není Tekken nbo Mortal Kombat :D ,jak tady píše Lord1382 je to v hodně dobrých rukou a je to pod dohledem stejně jako Warcraft movie,takže vtomhle případě bych se vůbec nebál . Ellie bude hrat Arya z GOT což je hodně dobrá volba a osobně bych si přál Joela v podání Butlera :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové můžete mi prosím někdo poradit jak na ten glitch s obtížností něják to z toho videa nechápu. Mám hru dohranou na Easy plus a ted bych to chtěl na nejtěžší plus kvůli trofejím.

díky moc

Tak už jsem na to přišel nakonec sám, kdyby někdo chtěl poradit postup tak pomůžu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu