Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

update 16747


Recommended Posts

  • 2 months later...

Zdravím , nechi zakládat nové téma , tak to připísnu sem . Aktualizoval jsem DB přes J runner. Všechno proběhlo OK , mám verzi 16747 , ale xbox najíždí do origo menu . Dá se to nějak přepnout , nebo musím znovu nainstalovat FSD ? Problém je že jsem zvyklý kopírovat věci do Xka přes FSD(FTP) , ale teď když ho nemám tak tam nemůžu nakopírovat ani ten Daslaunch je tak? Flešku mi Xko nebere ( značka A-Data) a vypalovat se mi zatím nepodařilo :D ( můj starší NTB už nějak nespolupracuje ) Je nějaká jiná možnost , nebo mám sehnat jinou flešku ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Měl jstem stejný problém!

Najeď do her, měl bys tam mít XexMenu, na flashku si hoď Dashlaunch 3.12, strč ji do Xka, spusť XeXmenu v něm najeď do DashLaunch 3.12 -Installer - default.xex vyhodí ti to asi že ho máš nainstalovat, potvrď , pak vyjeď z DashLaunche a spustí se ti FSD, poté aktualizuj DashLaunch a avatary podle tohoto návodu:

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16747-programem-j-runner

Pokud nemáš XeXMenu koukni na odkaz níže, je tam návod jak ho dát do Xboxu

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16747-programem-j-runner/page13?highlight=aktualizace+xexmenu

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu