Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mercenary Kings | PS4 | Release Date: April 1, 2014


Croft

Recommended Posts

Zdravím,

zkoušeli jste už to chlapi? Já to chtěl zkusit v coop módu, bohužel, nevím co to má za smysl ale když hrajete ve dvou tak tak se obraz rozdělí na 4 díly , přitom polovinu obrazu zabere interface mapa, inventár... Takže ve výsledku z tohodle řešení jsem poněkud frustrován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se třeba do toho hrnul kvůli BF4 a lepší kvalitě této hry oproti old gen, bohužel ještě teď se mi hra seká a řešení je asi v nedohlednu, sice opravili pády hry ale to je tak všechno. Alespon mě potěšila konverze hry LAST OF US snad bude i GTA . Infamous taky dobrý, ale jednou a dost. Nicméně tohle je dizkuse ke hře Mercenary Kings, hraje to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém toho nedostatku je legitimní odklad titulů. PS4 spouštím momentálně málo, ale na PS3 je teď slev, že nevím, co dřív koupit, alespoň jsem teď konečně začal hrát Shadow of th Colossus, který jsem měl tak dlouho v zaměřovači. Pro mě začne pořádné hraní na PS4 asi až s Destiny, možná s Watch Dogs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém toho nedostatku je legitimní odklad titulů. PS4 spouštím momentálně málo, ale na PS3 je teď slev, že nevím, co dřív koupit, alespoň jsem teď konečně začal hrát Shadow of th Colossus, který jsem měl tak dlouho v zaměřovači. Pro mě začne pořádné hraní na PS4 asi až s Destiny, možná s Watch Dogs.

Jo destiny taky vyhlížím s velkým očekáváním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Losky stačilo o půl roku odložit ale byla chyba se zbavovat staré konzole já se chystám koupit ps4 do prazdnin ale každopádně svůj x360 prodávat nemíním to by byla chyba už jen proto že za hry na ps4 bych se nedoplatil a spoléhat na ps+ zatím nemá cenu to je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem jediný, kdo "lituje" rychlého prodeje ps3. Navíc, když vím co vyšlo na ps3 v rámci psn. :)

Teď si pokládám otázku má cenu si kupovat novou ps3? Včera psali, že se nový už dá sehnat za 4000,- Kč (12gb).

Mercenary není špatná hra. Líbí se mi ten styl + výběr misí, koupě zbraní atp. no skoro jak sandbox :) dneska jí dám šanci v coop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu