Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 kamera


mephis

Otázka

Zdravím,

nikde se nemohu dočíst zda ps4 kamera umí snímat celé lidské tělo jako kinect. Jde mi o to, že bych si chtěl pořídit hru Just Dance 2014 a už nechci před tv blbnou s playstation move. Máte to někdo vyzkoušené, např. s již už zmíněným Just dance 2014? Děkuji za veškeré info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jestli to lze hrát jen s DS4 to netuším, jinak ale Move lze určitě použít.

PS4 Camera or PS Move Controllers required


    • There are two ways to play Just Dance 2014 on PS4:
    • (1) With the PS4 Camera, this device is sold separately
    • (2) With the PS Move controllers, sold separately
    • The PS Move controllers do not require use of the PS4 camera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemůžu teda porovnat. V ruce jsem měl jen kinect. Ale byla to hrůza! Nejspíš to bylo mnou, ptž jestli ne, tak to bylo pěkně trapný. 99% pohybů to vůbec nezaregistrovalo. Osvětlení v místnosti bylo dobré, postavení kinectu taky, všechno nastavené, a stejně ubohost. Jestli je na tom PS4 kamera ještě hůř, tak to teda potěš koště :/. Ale zrovna tenhle typ technologie mě moc neláká. To ten projekt Morpheus aKa Oculus rift, to bude něco. Před 2 týdny byl u nás na škole MSI a mohli sme tam vyzkoušet ten Oculus Rift. Pořád to má hodně much, ale hezkej příslib do budoucnosti :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu